Maminka.cz4. týden těhotenství

Maminky ušetřete si práci!

Komerční článek
28. 2. 2011
Maminky ušetřete si práci!
Renomovaný evropský výrobce praček Candy přišel na trh s modelem, který se nebojí velké zátěže v početných rodinách. Odstraní všechnu špínu a ještě ušetří čas a energii.

Nové pračky Candy GO4 1272 D jsou pračky široké pouze 40 cm, ale schopné vyprat až 7 kg prádla. Otvor pračky se vyjímá díky výrazně většímu otvoru, který má průměr 35 cm a je posazen výše, než u jiných praček pro vylepšení ergonomie. Lépe se Vám tak bude prádlo do pračky vkládat. Přes své rozměry je Candy pračka úsporná a splňuje nároky energetické třídy A+.

Silnou zbraní pračky Candy GO4 1272 D jsou prací programy. Pokud jste citliví na prací prostředky, uvítáte program Aquaplus, který z prádla odstraní všechny zbytky pracího prostředku. Tento program využijí zvláště alergici nebo maminky s malými dětmi. Program na vlnu, který je schválen společností Woolmark, maximálně ochrání vlněné oděvy.
Technologie Fuzzy Logic zjistí skutečnou náplň prádla a tím ušetří čas, energii i spotřebu. Veliký LCD Display usnadňuje orientaci i pro slabozraké. Candy je tak spolehlivým, užitečným a bezpečným členem domácnosti. Inovačním řešením v úspoře energie je KG detektor, který je schopen určit hmotnost prádla na přesnost 0,5 kg a tím přesně určit nejvhodnější program.

I když dokáže pračka Candy zvládnout až 7 kg prádla, na první pohled byste to do ní neřekli. Je totiž konstruována velmi úsporným stylem. Její hloubka je pouhých 40 cm, takže se vtěsná i do malé místnosti a nezabírá větší množství prostoru.

www.candy-hoover.cz

Témata: Rodina

Mohlo by vás zajímat
Chytrý po tátovi? Omyl. Inteligenci děti dědí od matek, tvrdí vědci
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?
Policistka nakojila podvyživené miminko. Je hrdinkou internetu

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu