Maminka.cz4. týden těhotenství

Maminky ušetřete si práci!

Renomovaný evropský výrobce praček Candy přišel na trh s modelem, který se nebojí velké zátěže v početných rodinách. Odstraní všechnu špínu a ještě ušetří čas a energii.
Komerční článek
28. 2. 2011
Maminky ušetřete si práci!

Nové pračky Candy GO4 1272 D jsou pračky široké pouze 40 cm, ale schopné vyprat až 7 kg prádla. Otvor pračky se vyjímá díky výrazně většímu otvoru, který má průměr 35 cm a je posazen výše, než u jiných praček pro vylepšení ergonomie. Lépe se Vám tak bude prádlo do pračky vkládat. Přes své rozměry je Candy pračka úsporná a splňuje nároky energetické třídy A+.

Silnou zbraní pračky Candy GO4 1272 D jsou prací programy. Pokud jste citliví na prací prostředky, uvítáte program Aquaplus, který z prádla odstraní všechny zbytky pracího prostředku. Tento program využijí zvláště alergici nebo maminky s malými dětmi. Program na vlnu, který je schválen společností Woolmark, maximálně ochrání vlněné oděvy.
Technologie Fuzzy Logic zjistí skutečnou náplň prádla a tím ušetří čas, energii i spotřebu. Veliký LCD Display usnadňuje orientaci i pro slabozraké. Candy je tak spolehlivým, užitečným a bezpečným členem domácnosti. Inovačním řešením v úspoře energie je KG detektor, který je schopen určit hmotnost prádla na přesnost 0,5 kg a tím přesně určit nejvhodnější program.

I když dokáže pračka Candy zvládnout až 7 kg prádla, na první pohled byste to do ní neřekli. Je totiž konstruována velmi úsporným stylem. Její hloubka je pouhých 40 cm, takže se vtěsná i do malé místnosti a nezabírá větší množství prostoru.

www.candy-hoover.cz

Témata:Rodina
Mohlo by vás zajímat
První screening v těhotenství. Co vás čeká a jak probíhá?
Chvíle hrůzy. Lachtan nečekaně stáhl holčičku pod vodu
To je ale podoba! Tomáš Klus konečně ukázal obě roztomilé děti
12 velkých poprvé, na která se můžete těšit. Od prvního úsměvu ke krůčkům

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu