Maminka.czHoroskopy

Mámy supermanky. Z těchto pěti znamení se rodí matky, které zvládnou všechno levou zadní a vždy v něčem vynikají. Patříte k nim?

aši 30.  9.  2023
Někdy to hvězdy zaonačí tak, že se narodí báječné bytosti, které když se stanou matkami, jsou téměř dokonalé. Supermanky, které mají své přednosti, které jsou tak speciální, že všechny ostatní se jen otáčejí a kroutí hlavou s otázkou: Jak jen to tyhle mámy dělají, že všechno zvládnou, a ještě si u toho lakují nehty?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Možná se s tím už narodily. Možná za to může jejich znamení zvěrokruhu. Být mámou je někdy zatraceně těžké, ale díky některým hvězdným vlastnostem mohou být některé mámy doslova stvořené k mateřství. Kdo patří do pětice těch, které jsou supermanky a vše zvládnou levou zadní? Berte to ale s humorem, neznamená to, že když do seznamu nepatříte, nejste skvělá máma.

VIDEO: Horoskop: Na co mají talent jednotlivá znamení?

Beran

Pokud existuje jedno slovo, které by popisovalo ženy narozené ve znamení Berana, je to „divoká“. Jsou to sebevědomé a všeho schopné vůdkyně smečky. Přesně vědí, co chtějí, a nenechají se odbýt. Možná si myslíte, že takový typ houževnatosti vede spíše k neuváženému chaosu, ale překvapivě tomu tak není. Beranice matky jsou bystré, vypočítavé a vždy mají pravdu (ano, bohužel). Každý svůj krok pečlivě naplánují a prozkoumají.

Mámy ve znamení Berana prosperují v nabitém rozvrhu, což je svým způsobem dáno tím, že chtějí ve všem uspět. A ne, nešidí tím rodinu, naopak. I když vědí, že je čas od času dobré ubrat, ony by se zbláznily, kdyby byl moc velký klid.

Býk

Maminky ve znamení Býka jsou pracovité a milující. Jsou to taky úžasné domácí manažerky a nikdo je nemůže porazit zvláště ve financích. Jsou to supermanky, ke kterým chodí všechny jejich kamarádky, aby jim poradily s rozpočtem, tipy na slevy nebo aby jim pomohly najít skvělé nabídky čehokoliv výhodného. Jsou to ony, které zveřejní obrázek plného vozíku s potravinami s popiskem: „Tohle mě stálo sto korun!“

Finanční zabezpečení je pro maminky Býky nesmírně důležité. Někdy to může lézt ostatním na nervy, ale ve finále to dělají pro dobro všech. Tyhle mámy mají nekompromisní lásku k rutině a neustálému zlepšování. Vnitřní klid nalézají tehdy, když vědí, že všechno šlape jako hodinky. A ony jsou hodináři. Vše, co znají, jim dělá dobře.

Panna

Matky Panny hýbou světem. Jsou to maminky, které tiše všechno zařizují. Od svých zaměstnání přes schůzky ve škole až po vedení domácnosti, vždy jsou nesmírně zručné ve vytváření systémů, díky nimž vše běží hladce a efektivně. Panny jsou neochvějně vyrovnané a organizované. Málokdy je najdete, že chodí pozdě nebo že by žily v nepořádku. U nich doma nenajdete pravděpodobně ani jeden chlup, i když tam žijí domácí mazlíčci.

Jsou občas nesnesitelné, když se starají o to, aby věci byly správně a dokonalé. A Panna je klidná a dostatečně chytrá, aby zajistila, že to tak bude. Zvládne při tom absolutně všechno, co si zamane, přitom trpělivě a oddaně. Děti těchto matek v nich budou vždy vidět hrdinky, které je skutečně chápou.

Co by měli všichni milující rodiče naučit své děti? Nejen mýt si ruce a čistit si zuby!

Štír

Štírky matky jsou doslova děsivé. V dobrém slova smyslu ale... Jsou inspirující, oddané a stačí, aby se na vás podívaly, a vy se musíte sklonit před jejich silnou vůlí. Tahle schopnost je charismatická a někdy možná panovačná, ale pro loajální Štírky je naprosto přirozená. Nejvíc si na nich musíte cenit právě loajality.

Matky Štírky jsou extrémně vášnivé a rodinu řídí jako velkou loď. Rutina jim ale moc nevoní, místo toho rády a skvěle improvizují. Když je potřeba, stačí lusknout prsty a ony přiletí jako Superman. Vždy přesně vědí, co se děje a co mají jejich děti za lubem.

Kozoroh

Mít všechno a zvládat všechno je pro mnohé jen mýtus, ovšem matky narozené ve znamení Kozoroha se tomu zatraceně přibližují. Kozorožky jsou extrémně orientované na rodinu a zároveň vysoce ambiciózní workoholičky. Jejich tvrdohlavé odhodlání a sebedůvěra jim vždy dobře poslouží při dosahování jejich cílů (často vznešených).

Tyto matky mají často tvář, kterou ukazují světu, a tvář, kterou ukazují svým rodinám. Zatímco první může často působit přísně a přehnaně vážně, druhá je srdečná, laskavá a pečující. Ale to neznamená, že by občas tyhle matky nevystrčily růžky. Vždy ale s obrovskou láskou.

Táta podle horoskopu: Raci se svým dětem věnují naplno, Ryby ve výchově trochu pokulhávají
Témata: Mateřství, Rodina, Horoskopy, Matka, astrologie, Znamení podle horoskopu, Beran, Panna, Znamení, Superman, Znamení zvěrokruhu, Štírek, Láska, Máma, Nehty