Maminka.czSlavné maminky

Marika Šoposká ve Stardance: Tohle je máma dvou dětí? Sambou v růžových šatech všechny okouzlila

Tereza Víchová 19.  10.  2021
Svým úsměvem, růžovými šaty a absolutní bezprostředností okouzlila porotu i diváky v prvním dílu letošní řady Stardance. Těžko byste hádali, že je Marika Šoposká maminkou dvou synů, a podivoval se i moderátor Marek Eben. A Marika si svůj první tanec evidentně užila!

První díl Stardance a hned první tanec. A k tomu samba, která svou rychlostí a „rozlétaností” patří k těžším (i když „lehký” není určitě žádný). Hodiny dřiny a tréninku s tanečním partnerem Robinem Ondráčkem se vyplatily a Marika si to na parketu v rytmu písně Iko Iko od Justina Wellingtona užívala, jako by tančila od malička. Sociální sítě hned zaplnily pochvaly: „Pěkný tanec, ti budou dobří. Dokonalé, úžasné, zbožňuju tenhle pár.”

VIDEO: Jak se Marika na Stardance těšila? 

Tyhle šatičky alias růžové peklo

Sama Marika svou účast ve Stardance vtipně komentuje i na svém Instagramu: „Tak samba za námi a tyhle šatičky alias růžový peklo můžou jít spinkat do skladu České televize.” Že si účast v soutěži užívá, je ale z jejích postů jasně vidět:

„Robinku, ty moje kebule. Dneska to odpálíme! Já si to chci hlavně užít a neviset na tobě, jak koule na noze, jak mě za to pořád péruješ,” vzkázala herečka svému tanečníkovi.

Jako holčička. Jak to dělá?

Marika je velkou oblíbenkyní našeho časopisu. Účastnila se soutěže Maminka roku jako porotkyně a letos na jaře jsme ji i se syny fotili na Kanárských ostrovech, kde trávila část lockdownu. Co říká na to, že by jí nikdo dvě děti nehádal?

„Myslím, že je to jen souhra šikovných maskérů a dobrého světla od kameramana nebo fotografa. A ještě teda dobré geny od rodičů. Ovšem teď jsem se nedávno viděla na nějaké fotce a říkala jsem si: „No jo, holka. Už je to taková princezna v důchodu.“ (smích) 

Marika Šoposká: První porod byl trauma. Druhý zase dokonalý a nádherný zážitek

Těšila se na postavu a šaty

Jak se Marika rozhodovala, jestli má nabídku do Stardance přijmout? Podle svých slov si účast v soutěži moc přála:

„Samozřejmě jsem to ale v první řadě musela probrat s celou rodinou, protože to je věc, která tak moc zasáhne do života každé rodiny, že bych si nedovolila to bez jejich svolení odkývat. Řešili a promýšleli jsme to několik dní s manželem i s babičkami a všichni mě v tom podpořili. A já jsem jim za to strašně moc vděčná,” shrnovala Marika v našem nedávném velkém rozhovoru. A nejvíce se těšila na typicky „ženské věci”:

„Těším se, že budu mít krásnou postavu! Krásný šlachovitý a svalnatý tělo, to bych chtěla. (smích) A samozřejmě i na ten pohyb, protože tanec jsem měla vždycky ráda. A jako správná princezna v důchodu se těším na ty krásné šaty!”

Témata: Slavné maminky, Instagram, Sociální sítě, herečka, Marika Šoposká, Marek Eben, Maminka, Kanárské ostrovy, Soutěž, Tanec, Česká televize, Šaty, Máma, StarDance, Mama
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
RECEPT: Lívance z podmáslí s borůvkami a javorovým sirupem. Dokonalá víkendová snídaně
Formánková Simona
Recepty
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Pět holek na krku! Jak se žije rodině s paterčaty?
Formánková Simona
Instagram
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství