Maminka.czČasopis Maminka

Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!

Tereza Víchová 16.  5.  2022
Hvězdy červnového čísla časopisu Maminka jsou rozhodně dvě: Martina Pártlová a malá Stellinka byly na focení modelky každým coulem. A samozřejmě jsme je vyzpovídali. Je Martina režimová máma? Jak tráví dny na mateřské a jak to má jako influencerka se sdílením fotek svého dítěte? Podívejte se na video – nadhled a sebeironie, pro které musíte mít Martinu rádi, jsou tu zaručeny!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Focení a rozhovor s Martinou se plánovaly hlavně s ohledem na malou Stellu a její režim. Ale jak už to tak bývá, miminka si uzpůsobí všechno, jak potřebují, a co platilo včera, je dnes minulostí. Se Stellou jsme tak v rozhovoru nepočítali, ale účastnila se ho v naprosté pohodě.

„Já vůbec nejsem režimová máma,” přiznala Martina. „Malá ale chodila posledních pár dní pravidelně spát, tak jsem toho chtěla využít, ale dnes se to nějak nepovedlo. Doma ji ale pravidelně koupeme a snažíme se ji uspat, ovšem klidně je vzhůru do devíti do večera.”

Martina se prý na mateřství nijak zvlášť nechystala a s nadhledem sobě vlastním dodává, že nechtěla být sama ze sebe zklamaná. S partnerem Pepou (který se mimochodem o dcerku během focení staral absolutně na jedničku) si prý nakoupili spoustu knih, ale žádnou nepřečetli.

„Rozhodně ale máme nejhezčí dítě na světě,” směje se Martina. S malou Stellou před začátkem pracovního kolotoče tráví doslova většinu času „na podložce”. Ostatně vtipné mateřské momenty sdílí i na Instagramu.

„Mně naopak připadá divné, když někoho Instagram živí, a přes obličej dítěte dává čtvereček,” hodnotí Martina. „Malou tam moc necpu, do spoluprací ji moc nezapojuji.”

Jak láskyplně Martina mluví o partnerovi Josefovi a jeho vztahu k dceři? Kam si chodí pro mateřské rady a jak zvládá s miminkem cestovat? Podívejte se na video.

Celý rozhovor s Martinou najdete v červnovém vydání časopisu Maminka. Od 19. 5. je ke koupi na stáncích a na ikiosek.cz, rohlik.cz a kosik.cz.

Novou Maminku můžete už číst i v pohodlí domova bez cesty do trafiky. Když se k nám připojíte a zaregistrujete se, máte možnost dostat se jako první k článkům v sekci Premium, tedy těm nejnovějším. Na webu články najdete pod žlutou ikonkou a předplatné Premium Plus získáte zde.

Co vám Premium přináší?

  •     To nejlepší z tištěného časopisu Maminka.
  •     Obsah dříve než v tisku.
  •     Články o těhotenství, porodu i péči o dítě.
  •     Podcasty i poradnu s experty.
  •     Příběhy slavných maminek.
  •     Tipy na kulturní i cestovatelské zážitky pro celou rodinu.              

Pozvánka: Slavnostní gala večer s mega koncertem Aréna hvězd, který završí celoroční oslavy 30. narozenin deníku Blesk, se uskuteční 17. Září 2022 v pražské O2 aréně. Vstupenky jsou již v prodeji, více se dozvíte ZDE.

                                        

Témata: Časopis Maminka, Rozhovor, Slavné maminky, Mateřství, Instagram, Nejlepší video, Influencerka, Martina Pártlová, Časopis, Pepa, Focení, Mater, Pártlová, Aréna hvězd, Aréna, Maminka, Záře, RTL, Vid, Stellinka, Tip, Martín, Premium Plus

Video