Maminka.czmasopust

Dílnička: Vyrobte si s dětmi originální masopustní masku

Radka Walerová sim 14.  2.  2022
Creative World
Dílnička: Vyrobte si s dětmi originální masopustní masku | Creative World
Chystáte se na oslavy masopustu? Tak si vyrobte vlastní masopustní masku, postup můžete použít i k výrobě masky k jakékoli jiné příležitosti, ať už to bude dětský karneval, nějaká originálně pojatá oslava nebo maškarní bál. Videonávod, jak na to, jsme pro vás natočili ve spolupráci s pražským Narozeninovým domem Creative World.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zažili jste už pořádnou oslavu masopustu nebo jen někdy sledovali tradiční průvod maškar a nestačili jste žasnout? Možná jste obdivovali krásné a originální masopustní masky, ale měli jste pocit, že jejich výroba by byla nad vaše síly a možnosti. Vyvedeme vás z omylu, je to jednodušší, než jste si možná mysleli. Podívejte se.

VIDEO: Dílnička: Vyrobte si originální masopustní masku

Stačí sáhnout po těch správných materiálech a za chvíli máte hotovou masku (nejen) na masopust podle svých představ, jak uvidíte v našem videu. Inspirujte se, s podrobným návodem to zvládne opravdu každý.

Materiál na výrobu masky jsme pořídili v běžném papírnictví včetně papírového základu, který je k mání v různých provedeních. Vedle toho jsme potřebovali krepový papír v několika barvách, temperové barvy, tavnou pistoli a osvědčené lepidlo Herkules, které se skvěle hodí právě pro práci s papírem. A nejen pro něj. Herkules totiž využijete i na další tvoření, protože slepí papír i dřevo, korek nebo plast. Práci s ním navíc bez potíží zvládnou i děti. 

Dílnička: Ukážeme vám, jak si s dětmi snadno vyrobit masopustní klobouk

Video jsme natáčeli v pražském Creative World, kde pořádají různé kurzy tvoření. Můžete se sem přijít najíst, v Levandulovém údolí nebo na e-shopu nakoupit levandulové a další produkty nebo zde nechat pro děti uspořádat narozeninovou oslavu. 

Témata: Video, Dílnička, Jak na to, Hry pro děti, Tradice, Naše tipy, Výroba, Tvoření, masopust, oslava, Výtvarné aktivity, materiál, zvyky, ORIGINAL, Maska, Lepidlo Herkules, Creative world, Karneval, Originál, Herkules, Lepidlo, Dřevo, Maškarní bál, Papír, Návod
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
7 nečekaných způsobů, jak malé dítě vyznává lásku rodičům
Procházková Simona
Mateřství
Zpěvačka Rihanna porodila! S rapperem A$AP Rockym se raduje z prvního potomka
Formánková Simona
Rihanna
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Kojenec
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko