Maminka.czMaminka roku 2021

Máte poslední možnost přihlásit se do Maminky roku. Neváhejte a buďte inspirací!

Veronika Zenklová 27.  5.  2021
Máte poslední možnost přihlásit se do Maminky roku. Neváhejte a buďte inspirací!
Výjimečná soutěž Maminka roku je plná dojemných, silných i inspirativních příběhů. Pro vítězky je připravena nejen redakční spolupráce, ale také spousta hodnotných cen za osm set tisíc korun. Pokud ještě váháte, zda vyplnit přihlášku, máte dnes poslední šanci!

Pokud právě teď čtete tento článek a stále ještě váháte, zda vyplnit přihlašovací formulář, tak to raději rovnou udělejte. Protože dost možná čekáme právě na vás!

Na nic nečekejte a přihlaste se on-line TADY

Tak jako v minulých ročnících se i letos bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě celkové vítězky Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Má to smysl!

"Když každý den ovlivním jednu ženu, která má nízké sebevědomí, nadváhu, podváhu nebo poruchu příjmu potravy, to, co dělám, má smysl," říká Kateřina Tichá, která se díky diváckému hlasování stala loňskou absolutní vítězkou soutěže Maminka roku. "Titul, který jsem získala, je pro mě důkazem toho, že moje práce má smysl,“ doplňuje mladá podnikatelka a dvojnásobná maminka.

Loni byla jedinou finalistkou, která má to požehnání mít zdravé děti. "Přišlo mi tak, že jsem tím pádem trošku mimo, představuju úplně jiný projekt a žiju úplně jiný život. Ale pak jsem si ujasnila, že celá ta soutěž je o těch příbězích. Hodně mě zaskočilo to, co popisovaly ostatní maminky. Jak to funguje ve zdravotnictví, když máte nemocné nebo postižené dítě, to bylo pro mě velké překvapení," vzpomíná. 

Důležité je sdílení

"Na celou Maminku roku hrozně ráda a často vzpomínám, zanechalo to ve mně 
hlubokou stopu, jak strašně pěkné a fakt opravdové to bylo. Celý finálový den 
byl boží, tak jak byl, už jen proto, jak jsme se tam vzájemně i s maminkami měly 
možnost dobře poznat
,“ doplňuje Barbora Wainerová, stále usměvavá máma tří dětí, z nichž prostřední se potýká s následky mozkové obrny. 

A letošním Maminkám roku vzkazuje: "Rozhodně to stojí za to! Člověk získá opravdovou pokoru k životu, seznámí se s úžasnými ženami, které tam jsou a které dělají svou práci srdcem, a poslechne si jejich neuvěřitelné příběhy. Opět zjistí, že by měl být šťastný za to, co má, byť to není ideální život. S nemocným dítětem ten život nikdy není ideální, ale je to pořád to nejvíc, co můžeme mít. Pro mě to byl úžasný zážitek," doplňuje. 

Tak už neváhejte a pojďte do toho! 

Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky
Projekt Maminka roku je v plném proudu. Kdo budou letošní finalistky?
Témata: Maminka roku 2021, Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka, Pracující matky, Maminka blogerka, Inspirativní ženy, Maminky blogují, Máma maká, Příběh, Vítězka, Hodnotná cena, Barbora Wainerová, Maminka, Kateřina Tichá, Poslední šance, Inspirace
Mohlo by vás zajímat
Herečka Jennifer Love Hewitt je potřetí matkou! Její bříško pobavilo fanoušky i všechny na porodním sále
Formánková Simona
Instagram