Mateřídouška má narozeniny! Užijte si výroční prosincové číslo

sim 16.  12.  2020
Kupte dětem narozeninové vydání Mateřídoušky, nejoblíbenějšího časopisu malých školáků. Kromě poutavého čtení a nepřeberného množství hravé inspirace se mohou těšit na maxi nálož luštění. Prosincová Mateřídouška s povedenou rodinkou Simpsonových na titulní straně je ode dneška v prodeji.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Sedm skvělých her (nejen) na oslavu

Blíží se vánoční svátky, ideální čas na to vytáhnout hry, u kterých se pobaví celá rodina. Mateřídouška si návodů na takové dovádění připravila hned několik. Kromě toho, že jsou všechny opravdu zábavné, tak k jejich hraní většinou nebudete potřebovat ani nic speciálního. Co se třeba vypravit na lov písmenek?

Cílem hry je donést na stanoviště co nejvíc věcí, které začínají na jedno vylosované písmeno. U her nazvaných Foto experiment nebo Dabing pak budete zaručeně brečet smíchy. A co si některou z nich zahrát třeba na silvestra? Byla by přece škoda strávit poslední den roku jen u televize. Svolejte celou rodinu a bavte se s Mateřídouškou.

Párty podle animáků

Mateřídouška si na narozeninovou oslavu pozvala populární animované postavičky. Královna Elsa dětem ukáže, jak si doma jednoduše uspořádat párty ve stylu Ledového království. Na té zaručeně nesmí chybět zábavný sněhulák Olaf, poskládaný z bílých marshmallows a slaných tyčinek. Mimoni děti mimo jiné naučí vyrobit si papírové čepice ve stylu filmu Já padouch. Žlutá houba Spongebob jim zase ukáže, jak k mlsání připravit originální hambáč z obyčejných dětských piškotů, a hráči Minecraftu zajásají nad cool kostičkovými jednohubkami a filcovými pavouky z lízátek. Na stránky prosincové Mateřídoušky se toho ale vešlo mnohem víc. Nechybí ani maxi nálož ilustrovaného luštění. Stačí se přesvědčit na vlastní oči.

Bart na scénu

V prosincovém vydání Mateřídoušce přišla popřát hned celá rodinka Simpsonových. Děti se mohou těšit na kreslené luštění, navrhnout si svůj vlastní komiks, s Lízou a Bartem si vystřihnou visačky na kliku. Na kartónovém papíře nechybí ani soutěž, vymalovánka a velkou radost dětem udělá určitě i plakát. Kromě hravé zábavy si děti připomenou nejvtipnější hlášky Barta a dočtou se i několik zákulisních informací. Věděli jste například, že Homer Simpson je v seriálu jedinou postavou, která se objevuje a mluví v každém díle? A jak zní celá jména Simpsonových? To už se děti dočtou na stránkách narozeninové Mateřídoušky.

Prosincová Mateřídouška právě v prodeji!

Kupujte na stáncích nebo s dopravou ZDARMA na www.ikiosek.cz/materidouska.

Na internetu jsou závislé už i pětileté děti. Jak poznat hrozící průšvih?

Jak zatočit s nudou doma a vybrat hru přiměřenou věku dítěte

Témata: Mateřídouška, Děti, Předškolák, Školák, Naše tipy, Dabing, narozeniny, Mimoni, Minecraft, animák, Elsa, Prosincové vydání, Inspirace, Mimoň, Padouch, Ledové království, Visa, Rodinka, Olaf, Nálož, Prosincové číslo, Sněhulák, Luštění, Simpson, Homer Simpson
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec
Rodiče sdíleli hrůzu z restaurací: Těchto 20 bizarně naservírovaných pokrmů hlava nebere!
Mrázková Dita
Galerie
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie