Maminka.czMateřídouška

Mateřídouška má narozeniny! Užijte si výroční prosincové číslo

, Mateřídouška
16. 12. 2020
Kupte dětem narozeninové vydání Mateřídoušky, nejoblíbenějšího časopisu malých školáků. Kromě poutavého čtení a nepřeberného množství hravé inspirace se mohou těšit na maxi nálož luštění. Prosincová Mateřídouška s povedenou rodinkou Simpsonových na titulní straně je ode dneška v prodeji.

Sedm skvělých her (nejen) na oslavu

Blíží se vánoční svátky, ideální čas na to vytáhnout hry, u kterých se pobaví celá rodina. Mateřídouška si návodů na takové dovádění připravila hned několik. Kromě toho, že jsou všechny opravdu zábavné, tak k jejich hraní většinou nebudete potřebovat ani nic speciálního. Co se třeba vypravit na lov písmenek?

Cílem hry je donést na stanoviště co nejvíc věcí, které začínají na jedno vylosované písmeno. U her nazvaných Foto experiment nebo Dabing pak budete zaručeně brečet smíchy. A co si některou z nich zahrát třeba na silvestra? Byla by přece škoda strávit poslední den roku jen u televize. Svolejte celou rodinu a bavte se s Mateřídouškou.

Párty podle animáků

Mateřídouška si na narozeninovou oslavu pozvala populární animované postavičky. Královna Elsa dětem ukáže, jak si doma jednoduše uspořádat párty ve stylu Ledového království. Na té zaručeně nesmí chybět zábavný sněhulák Olaf, poskládaný z bílých marshmallows a slaných tyčinek. Mimoni děti mimo jiné naučí vyrobit si papírové čepice ve stylu filmu Já padouch. Žlutá houba Spongebob jim zase ukáže, jak k mlsání připravit originální hambáč z obyčejných dětských piškotů, a hráči Minecraftu zajásají nad cool kostičkovými jednohubkami a filcovými pavouky z lízátek. Na stránky prosincové Mateřídoušky se toho ale vešlo mnohem víc. Nechybí ani maxi nálož ilustrovaného luštění. Stačí se přesvědčit na vlastní oči.

Bart na scénu

V prosincovém vydání Mateřídoušce přišla popřát hned celá rodinka Simpsonových. Děti se mohou těšit na kreslené luštění, navrhnout si svůj vlastní komiks, s Lízou a Bartem si vystřihnou visačky na kliku. Na kartónovém papíře nechybí ani soutěž, vymalovánka a velkou radost dětem udělá určitě i plakát. Kromě hravé zábavy si děti připomenou nejvtipnější hlášky Barta a dočtou se i několik zákulisních informací. Věděli jste například, že Homer Simpson je v seriálu jedinou postavou, která se objevuje a mluví v každém díle? A jak zní celá jména Simpsonových? To už se děti dočtou na stránkách narozeninové Mateřídoušky.

Prosincová Mateřídouška právě v prodeji!

Kupujte na stáncích nebo s dopravou ZDARMA na www.ikiosek.cz/materidouska.

Na internetu jsou závislé už i pětileté děti. Jak poznat hrozící průšvih?

Jak zatočit s nudou doma a vybrat hru přiměřenou věku dítěte

Témata: Děti, Předškolák, Školák, Naše tipy, Mateřídouška, Olaf, Nálož, Minecraft, Prosincové číslo, Ledové království, Inspirace, Elsa, Simpson, Líza, Luštění, Narozeniny, Mimoň, Homer Simpson, Rodinka, Dabing

Mohlo by vás zajímat
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
7 nečekaných způsobů, jak malé dítě vyznává lásku rodičům
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení
Jak se konečně rozloučit s dudlíkem? Stačí jednoduchý trik. Inspirujte se!
Maminka roku: Miluši Smékalové bylo 23, když se rozhodla postarat se o sourozence
Kolik dárků na Vánoce je akorát? Když jich je moc, děti si je stejně neužijí
Hračky, které se nepovedly. Výběr z těch nejšílenějších
Největší galerie porodních fotek, jakou jste viděli. Pozor, je to dojímavé a občas syrové
Císař není hanba, vzkazuje všem mámám tahle žena. A hrdě ukázala jizvu!

Horoskopy

Býk Začátek nového týdne není zrovna podle tajných představ. Z minulého období si s sebou táhnete problémy,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné