Maminka.czChování a vztahy

Mateřský desetiboj: Co vše se musí maminky naučit

12.  2.  2017
V okamžiku, kdy večer dítě usne v postýlce, se každá matka zalyká náhlým přívalem rodičovské lásky. Jak je to dítko rozmilé! Jak slastně oddychuje a jaká má růžová líčka! A hlavně: konečně je tuhé! Nelítá po bytě, nedělá bordel a nedožaduje se tisíce a jedné voloviny naráz. Chrní! Hurááá!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Za celodenní úsilí, které tomuto vrcholnému okamžiku dne předcházelo, by si všechny matky zasloužily zlatou medaili. Co zlatou, tu dostávají nějací olympijští žabaři, matky s dítětem na mateřské by měly dostávat platinovou, démanty sázenou! Výkony, které podávají dnes a denně, by nezvládl ani Roman Šebrle křížený se Supermanem a matkou Terezou.

Ale protože žádnou takovou medaili nedostanete, odměňte se samy. Než se pustíte do čtení následujících řádků, nalijte si deci vína a dejte nožky nahoru. Zasloužíte si to!

Bývalá Miss Jana Doleželová čeká miminko a už ví, co to bude

Dovedností, které ženy s malými dětmi na triku ovládají vedle běžných pracovních povinností a péče o domácnost, je rozhodně víc než deset. Nicméně ty nejdůležitější – a nejobdivuhodnější – jsme pro vás shrnuli do deseti bodů. Čest a slávu každé z nás, která v tom každodenním kolotoči dokáže jakžtakž obstát.

Témata: Jen pro maminku, Chování a vztahy, Krása a styl, Časopis Moje psychologie, Leoš Mareš, Kyblík, Piškot, Mateřská láska!, Roman Šebrle, Poklice, PETO, Tutu, Mateřská láska, Disciplína, Bach, Máť, Meda, Biologie, Pracovní povinnost, Peppu, Intelekt, Rtěnka, Společenský život, Židlička, Bývalá miss