Maminka.czVaše příběhy

Matka spatřila ducha dítěte u syna v postýlce. Co to ve skutečnosti bylo?

24. 10. 2019
Ať už věříte v duchy, nebo ne, to, co viděla tahle maminka v postýlce svého osmnáctiměsíčního syna, by vás určitě také vyděsilo. Na monitoru chůvičky se totiž objevil obličej dalšího dítěte. Ducha! Až ráno našla pro nadpřirozený úkaz vysvětlení!

Je to vlastně dokonalý strašidelný příběh. Dvaatřicetiletá matka Maritza Cibuls z Chicaga byla doma sama s dětmi (s rok a půl starým synem a tříletou holčičkou), když si v noci všimla něčeho neobvyklého u syna v postýlce. Malý Lincoln spal klidně stočený do klubíčka, ale hned vedle sebe měl druhé dítě, miminko. Obličej mělo hned vedle jeho hlavy a vypadalo jako duch!  

"Bylo asi půl deváté večer a na monitoru jsem si všimla, že se synem v postýlce je ještě jedno dítě. Vypadalo jako duch," řekla Maritza serveru Today.com. "Nejprve jsem si myslela, že mám nějaké mžitky, tak jsem to ignorovala, ale začalo mi to vrtat hlavou," dodává.

Máme doma ducha aneb Tajemné návštěvy,  které nás děsí...

Maritza se rozhodla zajímavý úkaz vyfotit a fotku poslala manželovi, který pracoval dlouho do noci. Dále snímek poslala své matce, kamarádce a skupině maminek na Facebooku s dotazem, zda opravdu vidí to, co ona. Každý nabídl nějakou teorii, co by strašidelný úkaz mohl být. Například, že je to poslintaná matrace a skvrna je patrná pouze v osvětlení monitoru. Nikoho nenapadlo, o co se ve skutečnosti jedná!

"První moje myšlenka byla: duch! Ale racionální část mého já si říkala, že přece musí existovat nějaké logické vysvětlení," dodává dvojnásobná máma. A tak sebrala veškerou odvahu, vzala si do ruky baterku a podivný úkaz šla prozkoumat. Nic neviděla. Ale zřejmě se nedívala důkladně. Celou noc pak pozorovala "ducha" na monitoru a čekala, že se pohne. Nic. Převaloval se a vrtěl jen její syn Lincoln. Nakonec Maritza usnula.

Když děti vidí duchy. Je to možné? Někteří rodiče si myslí, že ano

Teprve až ráno strašidelnou záhadu rozklíčovala. Manžel měnil povlečení v dětské postýlce, ovšem zapomněl na prostěradlo. Uprostřed nepokryté matrace byla nálepka s dětským obličejem, který celou noc zíral do monitoru! "Byla jsem v rozpacích. Vždy používám ochranný kryt matrace a prostěradlo. Tohle by mě nikdy nenapadlo," svěřila se tahle vyděšená máma. A svůj příspěvek sdílela na Facebooku – se vzkazem pro manžela: "Asi ho zabiju!" Fotka se stala na internetu senzací! 

Imaginární kamarád do dětského světa patří. Respektujte ho, radí odborníci
 
Témata: Děti, Vaše příběhy, Batole, Péče o dítě a jeho výchova, Chicago, Internet, Duch, Facebook, Matka, Úkaz, Obličej, Monitor, Matrace, Postýlka, Syn

Mohlo by vás zajímat
Čtyřčata jsem kojila. Divím se, že jsem to dala, úplně mě vysála, říká Helena
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
Říkají jí Mauglí. Přežila v sibiřské divočině. Teď vyhrála soutěž krásy
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Po narození syna se můj obdiv k Táně prohloubil, říká Vojtěch Dyk
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?

Horoskopy

Lev V práci se na šéfovu nespokojenost vybodněte a dělejte si věci podle svého tempa. Nakonec sám nadřízený…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdislava, Zdislav, Zinaida

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné