Maminka.czMóda

Maxišaty! Žhavý módní trend, který si zamilují těhotné, maminky i dcery!

Veronika Zenklová 12.  5.  2021
Jeden z nejsilnějších trendů sezóny jaro-léto 2021 podtrhuje ženskost, zakrývá drobné nedostatky a hodí se pro všechny příležitosti. Vyberte si maxišaty, které vám sednou!

Během týdne módy jsme mohli u mnoha návrhářů zahlédnout maxišaty. Je to jeden z nejsilnějších trendů letošní sezóny pro jaro-léto, a proto bychom alespoň jeden kousek měly zařadit do svého šatníku i my, maminky. Proč? Jsou spektakulární, plné fantazie, romantické a každá z nás si v nich najde něco pro sebe.

Ať už si zamilujete transparentní látky, trychtýřovitý střih nebo boho styl, doplníte je výraznou bižuterií, krátkým kardiganem, džískou, klasickou koženou bundičkou a nebo vůbec ničím, vždy budete šik a stylová. A to nejlepší? Jsou neskutečně pohodlné a hodí se na hřiště, do parku i na nákupy.

Ideální jsou také pro dny, kdy zkrátka nevíte, co si vzít na sebe.  Obujte si k nim pohodlné sandály nebo tenisky, pro jistotu přehoďte kardigan ve vintage stylu, kdyby se ochladilo, a vyrazte. Chybu totiž rozhodně neuděláte!

FOTO: Istock.com, Instagram

Témata: Galerie, Krása a styl, Instagram, Jen pro maminku, Móda, Dcery, Fantazie, Bea, Trend, Nedostatek, Dcera, Maminka, Sezóna, Styl, Ženskost
Mohlo by vás zajímat
Dojemnější fotku jste neviděli! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
kog
Porod
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod