Maminka.czKrálovská rodina

Meghan a Harry pokřtili syna Archieho. Chyběla královna a obřad byl soukromý

redakce 7.  7.  2019
Včera se v kapli na hradě Windsor konaly křtiny nejmladšího člena britské královské rodiny, syna prince Harryho a vévodkyně Meghan, Archieho. Obřad byl soukromý a fotografie z něj zveřejnil královský pár až na sociálních sítích.

Harry a Meghan na svém instagramovém účtu zveřejnili dvě fotografie ze křtu. Jednu oficiální, na které jsou zachyceni s princem Charlesem, jeho manželkou Camillou, princem Williamem s vévodkyní Kate, Meghaninou matkou Dorií Raglandovou a sestrami princezny Diany lady Jane Fellowsovou a lady Sarah McCorquodaleovou. Druhá fotografie již zachycuje okamžik, kdy rodiče něžně drží malého Archieho.

„Vévoda a vévodkyně z Sussexu jsou šťastní, že se mohou podělit o radost z tohoto dne s lidmi, kteří je od narození syna neuvěřitelně podporují. Děkují za milá slova při narození jejich prvního potomka a oslavě této výjimečné chvíle. Jejich královské Výsosti jsou šťastné, že si tento den užily s rodinou a kmotry Archieho,“ napsala dvojice na Instagram k fotografiím, jejichž autorem je Chris Allerton.

Královna na křtinách chyběla

Královna Alžběta II. na křtinách však chyběla, měla totiž státní povinnosti. Už v předstihu přitom Harry a Meghan avizovali, že křtiny chtějí soukromé. Neprozradili také jména kmotrů.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor měl na sobě stejně jako děti prince Williama repliku krajkových šatů z roku 1841, které tehdy pořídila královna Viktorie pro křest nejmladší dcery. Zajímavostí je, že Archieho otec, princ Harry, byl ještě pokřtěn v originálu.

Takhle se směje princ Louis! Rodina Kate a Williama má nové oficiální fotky
Témata: Instagram, Královská rodina, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, královna Alžběta, Křtiny, Archie Harrison, Harrison, Meghan, Mount, Arch, Fotografie, Vévodkyně, Meghanin, William, Obřad, Syn prince, Kate, Charles, Sussex, Archie, Narození syna, Syn, Princ, Harry, Předstih
Mohlo by vás zajímat
Víte, jak ochránit dítě před nákazou pneumokokem?
Procházková Simona
Dětské nemoci
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
redakce
Chování a vztahy
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Každé miminko po narození zhubne! Jaký váhový úbytek je ještě v normě?
Machová Martina
Novorozenec
Dojemnější fotku jste neviděli! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
kog
Porod
Otěhotněla, aniž by kdy měla sex. Syna s Downovým syndromem miluje
Blesk pro ženy
Vaše příběhy
Jak během chvilky zklidníte rozzuřené dítě? Naučte se tyto chytré metody!
Procházková Simona
Batole
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod