Maminka.czKrálovská rodina

Meghan Markle porodila! Výběrem jména dojali s Harrym celý svět!

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se stali podruhé rodiči. Dvouletému Archiemu se narodila sestřička, která dostala krásné jméno Lili. Celým jménem Lilibet Diana Mountbatten-Windsor.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

VIDEO: Harry, Meghan a malý Archie natočili podcast. 

Holčička se narodila v pátek 4.června v 11:40 v nemocnici v kalifornské Santa Barbaře s váhou necelých 3,5 kilogramů. Výběrem jména vzdali Meghan a Harry hold nejen zesnulé princezně Dianě, která by byla pyšnou babičkou. Ale také prababičce, královně Alžbětě II. Té totiž její nejbližší říkají Lilibet. 

"Byli jsme požehnáni příchodem naší dcery Lili. Znamená to víc, než jsme si kdy dokázali představit a jsme vděčni za lásku a modlitby, které jsme cítili z od lidí z celého světa. Děkujeme vám za vaši neutuchající laskavost a podporu během této pro naši rodinu velmi výjimečné doby,“ vzkázal pár ve veřejném oficiálním oznámení šťastné události.

Témata: Slavné maminky, Slavní tatínci, Instagram, Královská rodina, slavné děti, Princezna Diana, Pravnoučata, královna Alžběta, Výběr, Meghan Markle, Sussex, Harry & Meghan, Meg, Mark, Výběr jmen, Santa Barbara, Meghan, Harry, Archie, Celý svět, Celý, Výběr jména, Meghan Markl, Lilibet, Diana