Mějte volné ruce. Pohodlí a komfort dítku poskytnou kvalitní golfky či nosítka.

Všechny maminky vědí, jak je důležité mít možnost kdykoli pro něco sáhnout, utřít, přidržet atd. Jenomže k tomu je potřeba, aby neměly ruce „svázané“ nutností něco držet.
Komerční článek
16. 6. 2015
Mějte volné ruce. Pohodlí a komfort dítku poskytnou kvalitní golfky či nosítka.

To stejné platí u dětí. Ty nejmenší chtějí cítit svou matku co možná nejblíže, přitom ale nebýt omezeny a pohybovat se jakkoli se jim zlíbí. Větší pro změnu potřebují dostatek prostoru pro své hrátky, neustálé rozhazování rukami a přitom ještě výhled, jež uspokojí jejich chtíč po poznávání.

Možnost volného pohybu vám i vašemu dítku a zároveň bezpečí a komfort nabízí golfové kočárky nebo nosítka. Líbí se v nich batolátkům i starším ratolestem, stačí si jen vybrat model vyhovující všem vašim požadavkům.

Dovolená, na které zdoláte jakýkoli terén

Plánujete-li dovolenou někde v lesích či na horách, je ideální zkombinovat použití golfového kočárku a nosítka na nošení dětí. Dětské kočárky přepraví dítko všude, kde nebude až tak nerovný či úzký terén a budete-li chtít zdolat kopce, lesní cestičky nebo se podívat do jeskyně, použijete praktické nosítko.

Oba druhy transportu dětí jsou bezpečné a oblíbené. Díky výborné skladnosti nebudete mít potíž nabalit je do automobilu a vyrazit do míst, kde budete trávit váš pobyt.

Ušpiněno? Stačí otřít či vyprat

Velkou předností nosítka na dítě i golfek je, že jsou vyráběny z materiálů snadných na údržbu. Jestliže dojde k ušpinění jogurtem, sladkostí nebo jídlem, buď materiál očistíte vlhčenými ubrousky, houbičkou, nebo jej snadno vyperete. Stačí jedna teplá letní noc a nosítko či kočárek bude zase připraven k použití.

Golfové kočárky i nosítka jsou cenově dostupná, nemusíte se obávat vysoké investice. Navíc pomoc, kterou vám přinesou a velké možnosti uplatnění, jež vám nabídnou, vám vynaložené peníze rychle vrátí. Budete s nimi zajisté spokojeni vy i vaše dítko.

Mohlo by vás zajímat
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Utrpení matek perfekcionistek... Perfektní chtějí být většinou prvorozené dcery
Diastáza se objevuje hlavně po druhém porodu. Jak se zbavit rozestupu břicha ?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu