Mějte volné ruce. Pohodlí a komfort dítku poskytnou kvalitní golfky či nosítka.

Všechny maminky vědí, jak je důležité mít možnost kdykoli pro něco sáhnout, utřít, přidržet atd. Jenomže k tomu je potřeba, aby neměly ruce „svázané“ nutností něco držet.
Komerční článek
16. 6. 2015
Mějte volné ruce. Pohodlí a komfort dítku poskytnou kvalitní golfky či nosítka.

To stejné platí u dětí. Ty nejmenší chtějí cítit svou matku co možná nejblíže, přitom ale nebýt omezeny a pohybovat se jakkoli se jim zlíbí. Větší pro změnu potřebují dostatek prostoru pro své hrátky, neustálé rozhazování rukami a přitom ještě výhled, jež uspokojí jejich chtíč po poznávání.

Možnost volného pohybu vám i vašemu dítku a zároveň bezpečí a komfort nabízí golfové kočárky nebo nosítka. Líbí se v nich batolátkům i starším ratolestem, stačí si jen vybrat model vyhovující všem vašim požadavkům.

Dovolená, na které zdoláte jakýkoli terén

Plánujete-li dovolenou někde v lesích či na horách, je ideální zkombinovat použití golfového kočárku a nosítka na nošení dětí. Dětské kočárky přepraví dítko všude, kde nebude až tak nerovný či úzký terén a budete-li chtít zdolat kopce, lesní cestičky nebo se podívat do jeskyně, použijete praktické nosítko.

Oba druhy transportu dětí jsou bezpečné a oblíbené. Díky výborné skladnosti nebudete mít potíž nabalit je do automobilu a vyrazit do míst, kde budete trávit váš pobyt.

Ušpiněno? Stačí otřít či vyprat

Velkou předností nosítka na dítě i golfek je, že jsou vyráběny z materiálů snadných na údržbu. Jestliže dojde k ušpinění jogurtem, sladkostí nebo jídlem, buď materiál očistíte vlhčenými ubrousky, houbičkou, nebo jej snadno vyperete. Stačí jedna teplá letní noc a nosítko či kočárek bude zase připraven k použití.

Golfové kočárky i nosítka jsou cenově dostupná, nemusíte se obávat vysoké investice. Navíc pomoc, kterou vám přinesou a velké možnosti uplatnění, jež vám nabídnou, vám vynaložené peníze rychle vrátí. Budete s nimi zajisté spokojeni vy i vaše dítko.

Mohlo by vás zajímat
7 tipů, jak naučit dítě jezdit na kole. Skvělou průpravou je odrážedlo
Tipy na hrady a zámky, kde se děti zaručeně nudit nebudou
Oblíbený banán: Pomáhá při průjmech, pálení žáhy i zánětech střev
Tipy na víkend: Hudba, kreativní tvoření, nebo sport? Festivalová sezóna začíná

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu