Maminka.czVlasy

Mia Aflao okouzlila svými vlasy i magazín Vogue. Podívejte se na další děti obdařené bujnou kšticí

Simona Formánková 5.  6.  2022
Dnes šestiletá Mia Aflao se stala celebritou takřka přes noc. Když její rodiče zveřejnili fotografii s pompézním účesem na sociálních sítích, začaly ji sledovat tisíce lidí. Podívejte se na vlasové kreace této izraelské dívky a dalších dětiček, které bujnou kšticí ohromují už od svého příchodu na svět.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Hustá dlouhá hříva, pod kterou se skrývá malá hlavička dítěte, které si svůj dar ještě ani neuvědomuje. I tak by se dali popsat nepřehlédnutelní dětští vlasáči. Jedním z nich je i Mia Aflao. V pouhých 5 letech se prosadila díky svým dlouhým a krásným vlasům v módní branži a světě internetu. Objevila se také v britském vydání prestižního magazínu Vogue. Její úspěch vidí lidé dvojsečně.

Zatímco jedni jí předpovídají zářnou kariéru a lpějí na tom, aby se modelingu věnovala dál, druzí považují vystavování takhle malého dítěte na sociálních sítích za škodlivé. „Na Instagram nechodí jen přátelé, na které chcete udělat dojem, všude jsou špatní lidé. Ohrožujete její život i její současné a budoucí duševní zdraví,“ poznamenal jeden z jejích sledujících. 

Mia však není tak úplně výjimkou. Ačkoli se většina miminek rodí s jemnými vlásky, které sílí a houstnou s přibývajícím věkem, ani vlasáči nejsou raritou. Podívejte se do galerie na další malé šťastlivce, kterým příroda nadělila bohatší vlasový základ než ostatním.

Témata: Mateřství, Kojenec, Děti, Video, Miminko, Batole, Miminko, Rodičovství, Instagram, Dcera, Sociální sítě, Vlasy, Účes, Vogue, Internet, Celebrity, Kštice, Magazín, Vlasová kosmetika na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Maminka roku 2022: Mateřství je mým smyslem života. Mí sledující mě považují za zkušenou, říká "maminka čtyř loupežníků"
Maminka roku 2022
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky