Maminka.czSlavné maminky

Michaela Salák: Porody jsou pro mě jako droga!

Influencerka a manželka známého hokejisty Alexandra Saláka se chystá na šestý porod. Jak ty předešlé prožívala a co by podle ní měla každá těhotná žena denně slýchat od svého okolí? I o tom se rozpovídala v pořadu Holky na víně.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Známá influencerka přiznala, že si užívala každé těhotenství. „Asi ne úplně první trimestr, že jo. Ne že bych ho měla nějak extrémně špatnej, ale taková ta nonstop kocovina byla vždycky,“ vypráví Michaela.

Možná kvůli tomu, že její šesté těhotenství je dle jejích slov už poslední, ji netrápí věci, které ji trápily předtím. "Nechávám všechno plavat a užívám si to a úplně se tak nestresuju. Říkám si, že to je prostě krása. Každá těhotná žena vypadá jako bohyně, je bohyně a měla by se tak cítit a okolí by jí to mělo říkat hodně nahlas," dodává.

Vzpomínky na poslední porod

Michaela zavzpomínala i na poslední porod, který proběhl bez epidurálu a dalších tišicích prostředků. „Ten moment, kdy se narodí miminko, tak to je nejvíc na světě. Podle mě neexistuje nic krásnějšího, takže je to taková prostě jako droga a já se na ni těším. Pak mi bude strašně líto, že už to nezažiju,“ vypráví.

Ve videu v úvodu článku se dozvíte, jak se její současné těhotenství liší od těch předchozích. A na celý díl pořadu Holky na víně se můžete podívat na YouTube.  

Témata: Těhotenství, Porod, Slavné maminky, Influencerka, Alexander Salák, Michaela Salák, hokejista, Drogy, Michaela, Těhotná žena, YouTube, Michael Salák, Víno, Holka