Maminka.czKam s dětmi

Mikuláš s čertem opět na Barrandově

redakce 28.  11.  2012
Mikuláš s čertem opět na Barrandově
Společnost Barrandov Studio v sobotu 1. prosince uspořádá první mikulášskou nadílku ve filmovém ateliéru. Pro malé návštěvníky i jejich rodiče je připravený bohatý program v duchu těch nejslavnějších českých pohádek!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Celý program se ponese v duchu populárních čertovských pohádek, především nezapomenutelného Bočanova filmu S čerty nejsou žerty a Princezny ze mlejna Zdeňka Trošky,“ uvádí ředitelka Fundusu Barrandov Studio Věra Krátká s tím, že po loňském úspěchu návštěvy Mikuláše a jeho věrných druhů v barrandovském Fundusu společnost rozšířila program i kapacitu akce. „Zveme všechny na nadílku do historického ateliéru číslo 4, jímž procházely dějiny českého a světového filmu již od čtyřicátých let minulého století,“ dodává.

Pro děti jsou připraveny soutěže s pohádkovými postavami, dětská diskotéka a samozřejmě je čeká i mikulášská nadílka. Pro celou rodinu bude v ateliéru otevřena i fotokostymérna, v níž si za pomoci zkušených barrandovských kostymérek může každý vyzkoušet podle vlastních představ originální filmový kostým a odnést si fotografie sebe i svých blízkých na památku. K dispozici je samozřejmě i občerstvení a dostatek míst k sezení.

Mikuláš přijde do ateliéru dvakrát. Dopolední nadílka se rozdává mezi 10:00 a 12:00. Odpoledne potom na návštěvníky čeká od 14:00 do 16:00. Doporučujeme si jeden z termínů předem rezervovat. Rezervace již přijímáme na známé emailové adrese prohlídky@barrandov.cz. Nezapomeňte v e-mailu uvést počet dětí a alespoň přibližný věk, abychom měli pořádnou nadílku pro všechny. Cena vstupenky je 80 Kč pro dospělého a 120 Kč pro dítě (mikulášská nadílka je v ceně). Vstupenky je též možno zakoupit předem na recepci v hlavní budově studií na Kříženeckého náměstí č. 322, Praha 5. Rezervujte si svá místa včas, kapacita je omezena!

Vstup pro pěší veřejnost (a pro přijíždějící MHD) bude v den konání akce z Kříženeckého náměstí, hlavní vjezdovou vrátnicí. Zajištěn je pro návštěvníky i parking (u zadní vjezdové vrátnice z křižovatky ulic Slavínského a Geologická). Veřejná doprava: bus 105 (ze směru od Smíchovského nádraží) a 230 (ze směru od sídliště Stodůlky) do zastávky Filmové ateliéry; tram 12, 14 a 20 (stanice K Barrandovu a poté pěšky na Kříženeckého náměstí zhruba 800 metrů).

Témata: Kam s dětmi, Bár, Přibližný věk, Mik, Čert, Věra K, Trosky, Mikulášská nadílka, Bar
Mohlo by vás zajímat
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Maminka roku 2022: Má handicapovanou dceru a sama bojuje s rakovinou prsu. Jak to maminka Magda zvládá?
Peluhová Adéla
Maminka roku 2022
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici