Maminka.czKam s dětmi

Mikuláš s čertem opět na Barrandově

Společnost Barrandov Studio v sobotu 1. prosince uspořádá první mikulášskou nadílku ve filmovém ateliéru. Pro malé návštěvníky i jejich rodiče je připravený bohatý program v duchu těch nejslavnějších českých pohádek!
28. 11. 2012
Mikuláš s čertem opět na Barrandově

„Celý program se ponese v duchu populárních čertovských pohádek, především nezapomenutelného Bočanova filmu S čerty nejsou žerty a Princezny ze mlejna Zdeňka Trošky,“ uvádí ředitelka Fundusu Barrandov Studio Věra Krátká s tím, že po loňském úspěchu návštěvy Mikuláše a jeho věrných druhů v barrandovském Fundusu společnost rozšířila program i kapacitu akce. „Zveme všechny na nadílku do historického ateliéru číslo 4, jímž procházely dějiny českého a světového filmu již od čtyřicátých let minulého století,“ dodává.

Pro děti jsou připraveny soutěže s pohádkovými postavami, dětská diskotéka a samozřejmě je čeká i mikulášská nadílka. Pro celou rodinu bude v ateliéru otevřena i fotokostymérna, v níž si za pomoci zkušených barrandovských kostymérek může každý vyzkoušet podle vlastních představ originální filmový kostým a odnést si fotografie sebe i svých blízkých na památku. K dispozici je samozřejmě i občerstvení a dostatek míst k sezení.

Mikuláš přijde do ateliéru dvakrát. Dopolední nadílka se rozdává mezi 10:00 a 12:00. Odpoledne potom na návštěvníky čeká od 14:00 do 16:00. Doporučujeme si jeden z termínů předem rezervovat. Rezervace již přijímáme na známé emailové adrese prohlídky@barrandov.cz. Nezapomeňte v e-mailu uvést počet dětí a alespoň přibližný věk, abychom měli pořádnou nadílku pro všechny. Cena vstupenky je 80 Kč pro dospělého a 120 Kč pro dítě (mikulášská nadílka je v ceně). Vstupenky je též možno zakoupit předem na recepci v hlavní budově studií na Kříženeckého náměstí č. 322, Praha 5. Rezervujte si svá místa včas, kapacita je omezena!

Vstup pro pěší veřejnost (a pro přijíždějící MHD) bude v den konání akce z Kříženeckého náměstí, hlavní vjezdovou vrátnicí. Zajištěn je pro návštěvníky i parking (u zadní vjezdové vrátnice z křižovatky ulic Slavínského a Geologická). Veřejná doprava: bus 105 (ze směru od Smíchovského nádraží) a 230 (ze směru od sídliště Stodůlky) do zastávky Filmové ateliéry; tram 12, 14 a 20 (stanice K Barrandovu a poté pěšky na Kříženeckého náměstí zhruba 800 metrů).

Témata: Kam s dětmi
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Kojený otesánek: Může se kojené dítě „přejídat“?
Od kdy děti potřebují kamarády? Batole se díky nim učí, předškolák je vyhledává
Proč má tak špatné známky?
Libuška Rohlíčková (dříve Vojtková) porodila holčičku

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu