Maminka.czSlavní rodiče

Mikuláš u celebrit: Agáta Hanychová sdílela uplakané video, Lela Vémola se těšila víc než děti!

Dita Mrázková 6.  12.  2022
Jak prožily včerejší mikulášskou nadílku a čertí rej děti známých rodičů? Podobně jako ty vaše. Někde se to neobešlo bez slziček, jinde před čerty předstoupil starší a odvážnější sourozenec. Za tu sladkou nadílku ale všem pekelníkům budiž odpuštěno!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Některé děti Mikuláše a jeho partu vyhlíží netrpělivě za oknem, jiné jsou schované v posteli a prosí rodiče, aby toho čerta nepustili přes práh. Jakmile ale dostanou balíček plný dobrot, s pusou ušpiněnou od čokolády a blaženým výrazem se pak mámy a táty ptají, kdy ten Mikuláš zase dorazí...
 

Jak včerejší večer prožily děti známých rodičů? S úsměvem i slzičkami!

Agáta Hanychová

Brzy trojnásobná máma pustila Mikuláše se svou partou až do obýváku, malé Mie se ale návštěva nelíbila a uronila pár slz. Oporou jí byl i starší brácha Kryšpín, který už zřejmě prokoukl, jak to s tím čertem vlastně je...


Miroslav Etzler

Herec vyrazil se svou rodinkou ven, a protože zřejmě žádnou partu nepotkali, nasadil na hlavu poněkud děsivě vyhlížející Luciferovu podobiznu. Malý Samuel má ale podle fotky pro strach uděláno. 


Lela Vémola

Dvojnásobná maminka připravila dětem mikulášskou, jak se patří. Sama přiznala, že se jako malá na Mikuláše, anděla i čerta moc těšila. Dcera Lili a syn Rocky se prý nejdřív čertíka báli, jakmile ale dostali nadílku, bylo rázem po strachu.


Iveta Lutovská Vítová

U moderátorky byl sice vedle Mikuláše a anděla i jeden strašidelně vyhlížející čert, starší dcerka Aneta se ale ukázala jako bráškova velká a odvážná opora – malého Sebastiana, který se přece jen trochu bál, statečně vzala do náruče a zapózovala mamince.


Jitka Boho

Maminka školačky Rosálky a dvouměsíčního Tadeáše vyrazila s rodinkou na pražské Staroměstské náměstí, kam zašla nasát předvánoční atmosféru. Zda potkali Mikuláše, netušíme, večer si ale užili i přes lidmi přeplněné náměstí.


Témata: Slavní rodiče, Slavné maminky, Slavní tatínci, Životy slavných, Syn, Dcera, Rodiče, Herec, Celebrity, Otec, matka a dcera, Agáta Hanychová, Influencerka, Jitka Boho, Trauma, modelka, Moderátorka, Miroslav Etzler, Sebastian, Lela Vemola, nadílka, čert, Mikuláš, Lucifer, Samuel