Maminka.czVaše příběhy

Milovala narozeniny. Manžel a děti je slaví i po její smrti. A tohle mámě píší

kog Blesk pro ženy 1.  7.  2020
Po přečtení tohoto dopisu, který manžel píše zesnulé ženě a trojnásobné mamince jejich dětí, si budete muset utírat slzy. Rachel zemřela před čtyřmi měsíci a její manžel a děti zůstali na všechno sami. Její narozeniny však slaví dál. Proč?

"Má žena milovala své narozeniny, a proto je budeme s dětmi slavit dál," říká vdovec Brandon Janous. Své ženě napsal v den jejích narozenin dojemný dopis, ve kterém se snaží vystihnout své pocity. Popisuje každodenní chod domácnosti, prázdnotu v srdci, která jim po jejím odchodu zůstala. Píše i o pandemii koronaviru, která postihla celý svět. Na závěr vyjadřuje své manželce lásku a snaží se vystihnout ten obrovský smutek, který zažívají on i jejich děti. 

"Slavíme Tvé narozeniny, protože jsi je tolik milovala. Smějeme se zážitkům, které jsme s Tebou zažili. Snažím se být dobrý táta, ale zároveň i tak trochu máma, jenže nikdy nebudu tak dobrý jako Ty! Koukala bys, co se tu teď děje. Šílený virus rozdělil naše rodiny a po mně se chce, abych naše prcky učil doma sám. Mám dojem, že to bez Tebe nezvládneme, pak si ale vzpomenu na Tvé poslední přání, to mě vždy donutí jít dál! Moc nám všem chybíš. Krásné narozeniny. S láskou, já."

Brandonova manželka Rachel byla prý nejmilejší člověk na světě. Všechny upřednostňovala před sebou a za své tři děti by položila život. Bohužel, její smrt se nedala odvrátit a rodina se musela na nejsmutnější okamžik připravit.  Ale jak je patrné z dopisu, manželovi i dětem stále moc chybí. 

Témata: Rodina a vy, Rodina, Rodina a vztahy, Láska a vztahy, Vaše příběhy, Smrt, Vdovec, Brand, Ráchel, Máma, Láska, Děti, Dopis, Manžel, Narozeniny
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Děti tloustnou v domácí izolaci. Nudí se a stres řeší jídlem. Co s nimi?
Procházková Simona
Dětská obezita
Předčasná puberta: Dcera dostala menstruaci už v šesti letech. Čím to?
redakce
Puberta
7 faktů, které lidé netuší o prachu v domácnostech. A co s tím?
redakce
Testovací klub
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod