Maminka.czastrologie

Miminka podle horoskopu. Která znamení častěji pláčou a vyžadují neustálou pozornost?

vas 6.  11.  2023
Každá nastávající maminka sní o tom, jaké bude její miminko. Bude roztomilé? Bude to spáč, nebo spíš křikloun? První dětské projevy a povahové vlastnosti se dají předpovědět podle znamení zvěrokruhu. Astroložka Martina Blažena Boháčová vám prozradí, co můžete od svého drobečka očekávat.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran

Když se vám narodí miminko ve znamení Berana, je od začátku velmi živé, křičí a vyžaduje vaši pozornost. Zkrátka chce, abyste si ho všímali. Chová se někdy až sobecky, ale je to vaše miminko a vy ho milujete.

Býk

Dítě ve znamení Býka bývá klidnější. Je to miminko, a přitom už vypadá, jako kdyby přemýšlelo. Má vážné oči, kouká se na vás a vyžaduje po vás dostatek jídla. Býci rádi papají.

Blíženci

Když se vám narodí miminko ve znamení Blížence, tak hýbe nožičkama, ručičkama, nejraději by hned vyskočilo z kočárku. Je velmi živé a vy neustále vidíte, že něco dělá. Snažte se ho zabavit, protože tento drobeček po vás bude vyžadovat plnou pozornost.

Rak

Rak je velmi citlivá dušička. Možná budete překvapeni, protože se směje, potom zase hned pláče a vy za ním okamžitě běžíte. Když pláče, tak si myslíte, že mu něco je, ale miminko jenom střídá své nálady a dívá se na to, jak reagujete. Vaše reakce jsou pro něj velmi důležité. Rak jich totiž bude hodně využívat.

Lev

Lev leží v postýlce jako král nebo královna. Jeho majestátnost se projeví hned od začátku. Miminka ve znamení Lva září jako slunce – jejich tvářičky, jejich úsměv, jejich očička. Jste šťastní, protože v postýlce leží sluníčko.

Panna

Panna se na vás občas dívá vážnýma očima. Vy chcete, aby se miminko smálo, ale ono je vážnější. Dáváte mu čajíčky a hlídáte, aby ho nezlobily prdíky. Panna se zlobí, když se jí nevěnujete. Tato miminka potřebují často přebalovat, už odmalička chtějí být v čistotě.

Jaká jsou miminka Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby? Podívejte se na video v úvodu článku.

Školáci podle horoskopu: Panny jsou pečlivé a klidné, Ryby milují autority, Střelci si s ničím nelámou hlavu
Témata: Miminko, astrologie, Znamení podle horoskopu, Štír, Beran, Vodnář, Střelec, povaha, Kozoroh, Pozornost, Neustálá pozornost, Znamení zvěrokruhu, Znamení, Drobeček, Horoskop, Martin Blažit Boháčová, Astroložka