Maminka.czMaminka roku 2021

Míša Tomešová o projektu Maminka roku: Bude to obrovský, dojemný a silný. Na finále se musím emočně obrnit

Simona Formánková 14.  10.  2021
Míša Tomešová o projektu Maminka roku: Bude to obrovský, dojemný a silný. Na finále se musím emočně obrnit
Vyhlášení letošního ročníku projektu Maminka roku se nezadržitelně blíží. Již 21. 10. se dozvíme, která z maminek si odnese titul absolutní vítězky. Herečka Míša Tomešová se pro letošní ročník stala patronkou kategorie Maminka blogerka. Jak se na finálový večer připravuje a co říká na příběhy finalistek?

Projekt Maminka roku už snad nemusíme ani představovat. Již počtvrté bude odborná porota spolu s VIP patronkami vybírat, která z devíti finalistek si odnese titul ve třech daných kategoriích.

Kategorie Maminka hrdinka se letos ujala zpěvačka Tamara Klusová, v kategorii Maminka podnikatelka bude svoji favoritku pečlivě vybírat Ewa Farna a kategorii Maminka blogerka si letos pod svá křídla vzala zpěvačka Míša Tomešová.

Ewa Farna o projektu Maminka roku: Minulý ročník jsem sledovala a jsem ráda, že letos mohu být i já jeho součástí

Podívejte se na video, ve kterém se Míša Tomešová rozpovídala, jak se ocitla v roli porotkyně projektu Maminka roku. Proč se bude muset před finálovým večerem emočně obrnit? Rozhovory s ostatními patronkami a finalistkami letošního ročníku si můžete přečíst v říjnovém vydání časopisu Maminka. Toto číslo můžete stále zakoupit na stáncích, případně on-line na ikiosek.czrohlik.cz nebo kosik.cz .

Finálový večer projektu Maminka roku 2021 proběhne ve čtvrtek 21. 10. 2021 od 19:00 hod. Živé vysílání z pražského hotelu Chateau St. Havel budete moci sledovat na webu maminka.cz nebo na stránkách projektu. Celým večerem bude provázet zpěvák Tomáš Klus.

VIDEO: Ty příběhy mě vždycky „sundají”. Maminka roku je má srdcovka, říká patronka Tamara Klusová. Co dalšího prozradila?
Témata: Maminka roku 2021, Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka, projekt, Maminka blogerka, Michaela Tomešová,, Večer, Chateau St, Kategorie, Finálový večer, Ewa Farna, Letošní ročník, Míša Tomešová, Ročník, Maminka, Tomáš Klus, Patronka, Tamara Klusová
Mohlo by vás zajímat
Od početí k porodu. Fascinující snímky zrození, jak ho viděl známý fotograf
Od těhotenství k porodu
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod