Maminka.czMiss

Miss Michaela Habáňová a hokejista Petr Čajánek přivítali na svět dceru. Jaké dostala jméno?

Vanda Stöckbauerová 13.  9.  2023
Česká Miss roku 2017 Michaela Habáňová (27) na konci srpna porodila holčičku. Otcem je bývalý profesionální hokejista Petr Čajánek (48). Pár si krásnou novinku nechával dva týdny pro sebe. Včera se novopečená maminka na svém Instagramu pochlubila první fotkou dcery Emilie. A holčička má pořádné háro!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Další přírůstek do vlčí smečky. Naše vlasatice Emilie neboli Koblih, Dušan, Moris. Dali jsme si pár dnů pro sebe, jen my. Jsi dar, který mi byl nadělen, abych tady nezůstala nikdy sama. Abych ti celý život mohla pomáhat. Budu se snažit být tou nejlepší mámou, jakou dovedu. To ti slibuju. A tátu? Toho máš nejlepšího, jakého znám. Bude tě milovat stejně tak, jako já miluju jeho. Máma. 30. 8. 2023,“ napsala dceři dojemný vzkaz Michaela Habáňová.

VIDEO: Královna krásy radí svým nástupkyním, jak uspět v showbyznysu!

Petr Čajánek má už tři děti z předchozího manželství. S bývalou manželkou Kateřinou, instruktorkou jógy, se rozvedl v roce 2021. Manželství, které trvalo téměř dvacet let, se podle webu Expres rozpadlo právě kvůli krásné miss, která pomáhala hlídat jeho děti jako chůva.

Michaela Habáňová se však dušovala, že ona není důvodem krachu manželství. „Jediné, co k tomu chci říct, je, že jsem nebyla důvodem rozvodu, žádné manželství jsem nerozvrátila. Více se k tomu nechci vyjadřovat," řekla pro server Super.cz.

Z Instagramu půvabné brunetky je patrné, že pár je zamilovaný, cestuje po světě a užívá si vzájemnou blízkost. 

Rodičům gratulujeme!

Témata: Slavné maminky, Instagram, Dcera, Miss, hokejista, Hokej, Maminka, Novopečená maminka, Vlčí, Holčička, Koblih, Moris, Emilie