Maminka.czGalerie

Mít deset dětí, neztrácet humor, a ještě skvěle vypadat! Jak to tahle máma dělá?

Simona Procházková 25.  9.  2022
Máte někdy pocit, že je toho na vás moc, děti zlobí a neposlouchají a doma je permanentně binec? Hlavně klid. Tahle odvážná máma vždycky toužila po velké rodině. Bylo jí přáno a svých deset ratolestí zvládá se záviděníhodným vtipem, šarmem a smyslem pro humor. Prohlédněte si dojemnou fotogalerii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Satu Gonzalez žije ve Švédsku a se svým manželem Andreasem vychovává čtyři syny a šest dcer. S ratolestmi ve věku od kojence po puberťáky mají doma pořádně veselo. Každodenní zážitky sdílí Satu pravidelně na sociálních sítích a z obrázků a jejích reportáží je poznat, že bere život s pokorou, vtipem a nadhledem.

VIDEO: Podcast Maminka: Jak dítě zapojit do domácích prací?

Satu otevřeně přiznává, že synové Danilo, Jonathan, Kevin a Benjamin a dcery Nicole, Vanessa, Melanie, Celina, Isabelle a Olivia jsou jediným, na čem jí skutečně záleží.

„Váš největší přínos pro svět může být právě v tom, jaké lidi vychováte ze svých dětí. Jsem pyšná ve svém životě na spoustu věcí, jednoznačně ale nejvíce na to, že jsem matkou. A tuto roli se ze všech sil snažím plnit tak, jak nejlépe dokážu. Rodičovství je totiž ta nejlepší a nejdůležitější práce, i když někdy hodně náročná, jak mi určitě potvrdí mnoho rodičů. A nezáleží na tom, zda máte jedno nebo dvě děti nebo jich máte rovnou deset,“ svěřila se na svém instagramovém profilu.

Ruku na srdce, umíte si představit, že máte doma deset nezbedníků? Na fotkách sympatické maminky uvidíte, že i taková víkendová procházka nebo návštěva kina jsou pořádně velké výpravy. A co teprve rodinné oslavy narozenin!

GALERIE: Tenhle táta se toho nebojí. Malou dceru fotí třeba jako nindža bojovnici nebo letící kouli

„Lidé vás budou soudit, ať děláte, co děláte. Být mámou těchto deseti naprosto úžasných dětí bylo mým největším životním snem a děkuji svému manželovi, že mi ho umožnil splnit. Jsem vděčná. Šťastná a spokojená rodina je mým jediným důležitým životním cílem a nevyměnila bych ji za nic na světě. Chápu, že každý máme v životě jiné sny, přání a plány. Neměli bychom se ale navzájem hodnotit, kritizovat nebo nenávidět jen proto, že si někdo vybral jinou cestu než my. Podporujme se a pomáhejme si, buďme tu jeden pro druhého,“ říká Satu.

Témata: Galerie, Mateřství, Rodina, Děti, Příběhy, Instagram, Fotografie, Rodičovství, Sociální sítě, Vtip, Maminky ve světě, Andreas, Jonathan, Isabella, Nicole, Máma, Binec, Švédsko, Sata, Gonzalez, Melánie, Vanessa, Mama, Zorka Hejdová, Kevin
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
GALERIE: Vykouzlete doma vánoční atmosféru. Tady je bohatá inspirace na úchvatnou výzdobu a dokonalé dekorace
Procházková Simona
Vánoce 2022
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
33 nejstylovějších vánočních ozdob a dekorací, které vám letos doma nesmí chybět!
Mrázková Dita
Galerie
Nejmladší matka ve Velké Británii otěhotněla už v 11 letech! Dceru jí odebraly úřady, dodnes se s tím nevyrovnala
Mrázková Dita
Životní příběh
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy