Maminka.czGalerie

Mít deset dětí, neztrácet humor a ještě skvěle vypadat! Jak to tahle máma dělá?

Simona Procházková 24.  8.  2021
Máte někdy pocit, že je toho na vás moc, děti zlobí a neposlouchají a doma je permanentně binec? Hlavně klid. Tahle odvážná máma vždycky toužila po velké rodině. Bylo jí přáno a svých deset ratolestí zvládá se záviděníhodným vtipem, šarmem a smyslem pro humor. Prohlédněte si dojemnou galerii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Satu Gonzalez žije ve Švédsku a se svým manželem Andreasem vychovávají čtyři syny a šest dcer. S ratolestmi ve věku od kojence po puberťáky mají doma pořádně veselo. Každodenní zážitky sdílí Satu pravidelně na sociálních sítích a z obrázků a jejích reportáží je poznat, že bere život s pokorou, vtipem a nadhledem.

VIDEO: Podívejte se na rozhovor s maminkou Zorkou Hejdovou. Co všechno na sebe prozradila?

Satu otevřeně přiznává, že synové Danilo, Jonathan, Kevin a Benjamin a dcery Nicole, Vanessa, Melanie, Celina, Isabelle a Olivia jsou jediným, na čem jí skutečně záleží.

„Váš největší přínos pro svět může být právě v tom, jaké lidi vychováte ze svých dětí. Jsem pyšná ve svém životě na spoustu věcí, jednoznačně ale nejvíce na to, že jsem matkou. A tuto roli se ze všech sil snažím plnit tak, jak nejlépe dokážu. Rodičovství je totiž ta nejlepší a nejdůležitější „práce“, i když někdy hodně náročná, jak mi určitě potvrdí mnoho rodičů. A nezáleží na tom, zda máte jedno nebo dvě děti, nebo jich máte rovnou deset,“ svěřila se na svém instagramovém profilu.

Ruku na srdce, umíte si představit, že máte doma deset nezbedníků? Na fotkách sympatické maminky uvidíte, že i taková víkendová procházka nebo návštěva kina jsou pořádně velkou výpravou. A co teprve rodinné oslavy narozenin.

Podívejte se: dojemná galerie sourozenecké lásky aneb Když se narodí mladší brácha nebo ségra

„Lidé vás budou soudit, ať děláte, co děláte. Být mámou těchto deseti naprosto úžasných dětí bylo mým největším životním snem a děkuji svému manželovi, že mi ho umožnil splnit. Jsem vděčná. Šťastná a spokojená rodina je mým jediným důležitým životním cílem a nevyměnila bych ji za nic na světě. Chápu, že každý máme v životě jiné sny, přání a plány. Neměli bychom se ale navzájem hodnotit, kritizovat nebo nenávidět jen proto, že si někdo vybral jinou cestu než my. Podporujme se a pomáhejme si, buďme tu jeden pro druhého,“ říká Satu.

Témata: Galerie, Mateřství, Rodina, Děti, Instagram, Rodičovství, Sociální sítě, Maminky ve světě, Mama, Humor, Kevin, Zorka Hejdová, Melánie, Ratolest, Andreas, Švédsko, Máma, Vtip, Manžel, Jonathan, Nicole, Vanessa, Gonzalez, Sata, Binec
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Od děvčátka k bohyni: Podívejte se na osm neskutečných proměn ženské sexuality
Zenklová Veronika
Fotografie
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Dříve normální, dnes často nemyslitelné! Podívejte se na retro snímky, jak se bavily děti v minulosti
redakce
Hry pro děti
Bára Poláková a Pavel Liška mají dcery v neobvyklé střídavé péči. „Pro děti je to lepší varianta,” míní psycholog
Víchová Tereza
Slavní rodiče