Maminka.czGalerie

Mít deset dětí, neztrácet humor a ještě skvěle vypadat! Jak to tahle máma dělá?

Simona Procházková 24.  8.  2021
Máte někdy pocit, že je toho na vás moc, děti zlobí a neposlouchají a doma je permanentně binec? Hlavně klid. Tahle odvážná máma vždycky toužila po velké rodině. Bylo jí přáno a svých deset ratolestí zvládá se záviděníhodným vtipem, šarmem a smyslem pro humor. Prohlédněte si dojemnou galerii.

Satu Gonzalez žije ve Švédsku a se svým manželem Andreasem vychovávají čtyři syny a šest dcer. S ratolestmi ve věku od kojence po puberťáky mají doma pořádně veselo. Každodenní zážitky sdílí Satu pravidelně na sociálních sítích a z obrázků a jejích reportáží je poznat, že bere život s pokorou, vtipem a nadhledem.

VIDEO: Podívejte se na rozhovor s maminkou Zorkou Hejdovou. Co všechno na sebe prozradila?

Satu otevřeně přiznává, že synové Danilo, Jonathan, Kevin a Benjamin a dcery Nicole, Vanessa, Melanie, Celina, Isabelle a Olivia jsou jediným, na čem jí skutečně záleží.

„Váš největší přínos pro svět může být právě v tom, jaké lidi vychováte ze svých dětí. Jsem pyšná ve svém životě na spoustu věcí, jednoznačně ale nejvíce na to, že jsem matkou. A tuto roli se ze všech sil snažím plnit tak, jak nejlépe dokážu. Rodičovství je totiž ta nejlepší a nejdůležitější „práce“, i když někdy hodně náročná, jak mi určitě potvrdí mnoho rodičů. A nezáleží na tom, zda máte jedno nebo dvě děti, nebo jich máte rovnou deset,“ svěřila se na svém instagramovém profilu.

Ruku na srdce, umíte si představit, že máte doma deset nezbedníků? Na fotkách sympatické maminky uvidíte, že i taková víkendová procházka nebo návštěva kina jsou pořádně velkou výpravou. A co teprve rodinné oslavy narozenin.

Podívejte se: dojemná galerie sourozenecké lásky aneb Když se narodí mladší brácha nebo ségra

„Lidé vás budou soudit, ať děláte, co děláte. Být mámou těchto deseti naprosto úžasných dětí bylo mým největším životním snem a děkuji svému manželovi, že mi ho umožnil splnit. Jsem vděčná. Šťastná a spokojená rodina je mým jediným důležitým životním cílem a nevyměnila bych ji za nic na světě. Chápu, že každý máme v životě jiné sny, přání a plány. Neměli bychom se ale navzájem hodnotit, kritizovat nebo nenávidět jen proto, že si někdo vybral jinou cestu než my. Podporujme se a pomáhejme si, buďme tu jeden pro druhého,“ říká Satu.

Témata: Děti, Galerie, Mateřství, Rodina, Instagram, Rodičovství, Sociální sítě, Maminky ve světě, Vanessa, Máma, Nicole, Ratolest, Vtip, Melánie, Andreas, Zorka Hejdová, Humor, Gonzalez, Sata, Švédsko, Manžel, Jonathan, Kevin, Binec
Mohlo by vás zajímat
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Hvězda Kukaček Marta Dancingerová: Jak zvládá práci a rodinu?
Rozhovor
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Kojenec
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod