Maminka.czSlavné maminky

Modelka Adriana Sklenaříková oslavila padesátiny. Vymodleného dítěte se dočkala až ve 46 letech!

Dita Mrázková 8.  11.  2021
Než se jí narodila vymodlená dcera, prošla sérií umělých oplodnění i několika potratů. Už přestávala doufat v zázrak, ale ten se nakonec stal. V srpnu roku 2018 Adriana přivítala na svět malou Ninu. Nikdy se ale nezbavila strachu, který ji pronásledoval už od dětství.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rodačka ze slovenského Brezna neměla úplně ideální dětství. Až do svých pěti let ji vychovávala babička s dědou, to nejhorší ale mělo teprve přijít. Její vlastní otec více upřednostňoval její sestru Natalii a k malé Adrianě se choval hodně krutě. Podle modelčiných slov byl chladný a často ji slovně i fyzicky napadal.

VIDEO: Slavné padesátnice, které vypadají perfektně

"Strašně jsem se kvůli tomuto traumatu z dětství bála, že nikdy nebudu dobrá máma, že stejně jako můj otec se mnou, ani já se svým dítětem nenavážu citový vztah. Měla jsem strach, že jako matka selžu," přiznala modelka v jednom rozhovoru.

Než poznala svého současného muže, arménského podnikatele Arama Ohaniana, žila s francouzským fotbalistou Christianem Karembeu. Na jaře 2011 ale pár oznámil rozchod. Modelka později přiznala, že dítě s Christianem z pracovních důvodů odkládala a kvůli tomu se jeden druhému odcizili.

Děti starších matek jsou chytřejší! A další mýty o mateřství ve vyšším věku

V červnu 2014 se modelka, která si zahrála i v několika filmech, podruhé vdala, a to právě za Arama. Čtyři roky se pár pokoušel o miminko, ale neúspěšně. Adriana několikrát potratila, nakonec se však dočkala a v létě roku 2018 se stala ve svých šestačtyřiceti letech konečně matkou. Dokonce otěhotněla téměř stejně jako její o šest let mladší sestra Natalia. Ta porodila dcerku Stellu jen o pár dnů dřív než Adriana.

Malou Ninou se dlouhonohá modelka na síti příliš nechlubí, poslední společnou fotografii sdílela na Instagramu v květnu při příležitosti Dne matek. 

„Od příchodu dítěte jsem jiná osoba, můj manžel by o tom mohl povídat. Mám energii, kterou jsem nikdy v životě neměla!“ nechala se slyšet Adriana. Svou tříletou dceru si tak užívá a evidentně není její nedávno oslavená „padesátka“ žádnou překážkou.

Témata: Děti, Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Životy slavných, Instagram, Dětství, Dcera, Otec, Trauma, modelka, Umělé oplodnění, Topmodelka, Potrat, Sestra, Nina, padesátnice, pád, Natalia, Adriana Sklenaříková, Christian, Adriana, Aram, Mód, Doc