Maminka.czSlavné maminky

Modelka Jana Kolářová, dcera fotbalového bosse Jaroslava Tvrdíka, porodila!

Lenka Knápková 13.  9.  2023
Topmodelka Jana Kolářová (22) a brankář Ondřej Kolář (28) se stali rodiči. V úterý mladá maminka přivedla na svět krásného chlapečka. Jaké dostal jméno?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 

Úspěšná modelka Jana Kolářová, dcera šéfa Slavie a bývalého ministra obrany Jaroslava Tvrdíka, porodila v úterý zdravého chlapečka. S manželem – slávistickým gólmanem Ondřejem Kolářem – mu dali krásné jméno Sebastian.

Rodičům pogratuloval také fotbalový klub Slavia Praha.

Video: Dcera fotbalového bosse Tvrdíka Jana: O svatbě a tátově rakovině!

Úžasnou zprávou se okamžitě pochlubil i pyšný dědeček. Na sociální síti X (bývalý Twitter) sdílel jen jedno všeříkající slovo: Děda. Jaroslav Tvrdík si tak po boji s rakovinou může konečně užít i radostných okamžiků. A navíc dostal ten nejhezčí dárek k narozeninám, den před narozením vnuka totiž oslavil 55. narozeniny. 

Jana a Ondřej se seznámili v roce 2020, zasnoubili se v říjnu 2021 a vzali se loni v září na zámku poblíž Prahy. 

Jana Kolářová je světovou vítězkou prestižní soutěže Elite Model Look 2016, pracovala pro módní giganty, jako jsou značky Chanel a Versace. Ondřej je český profesionální fotbalový brankář, který aktuálně chytá za český klub SK Slavia Praha.

Novopečeným rodičům gratulujeme!

Témata: Porod, Slavní rodiče, Slavné maminky, Slavní tatínci, Rodiče, Dcera, Sebastian, Topmodelka, modelka, Modelky, Twitter, Chanel, Slavia, Versace, Chlapeček, Praha, Fotbalový, Ondřej Kolář, Elite model Look, Jana, Boss

Video