Maminka.czSlavné maminky

Modelka Kateřina Kasanová (25) je dvojnásobnou maminkou. Syna porodila v Koreji

Vanda Stöckbauerová 7.  5.  2024
Modelka a Miss Face Czech Republic z roku 2017 porodila druhého syna. O radostnou novinku se kráska, která má jedno oko modré a druhé hnědé, podělila na svém Instagramu. K ročnímu Toníčkovi tak přibyl bratříček. Jaké jméno chlapeček dostal?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Lukáš Petrášek – 6. 5. 2024 – born in Korea,“ napsala stručně ke snímku roztomilého miminka. Prozradila tak, že s manželem Tomášem Petráškem, profesionálním fotbalistou, který hraje za jihokorejský klub Čonbuk Hyundai Motors, jsou věrní tradičním českým jménům, i když porod proběhl v exotické Koreji. 

Kateřina nám v nedávném rozhovoru prozradila, že ji mateřská role naplňuje a synovi se snaží být stále nablízku. „Věřím tomu, že doteky jsou pro něj opravdu důležité, a možná si troufám říct, že nejdůležitější. Synka jsem nosila neustále na rukou nebo v nosítku. Nenechávala jsem ho vyplakat, ale snažila jsem se, aby věděl, že tu jsem pro něho, aby cítil mou vůni, slyšel tlukot mého srdce, když se zrovna necítí v tom novém světě bezpečně.“

Modelka Kateřina Kasanová se těsně před Vánocemi vdala. Letos se rodina těší na další přírůstek!

Loňský rok byl pro Kateřinu zásadní. Nejenže podruhé otěhotněla, ale také se z ní stala vdaná paní. Dvojice si řekla ANO 21. 12. 2023 v kostele Nejsvětější Trojice v Rychnově nad Kněžnou.  „Konec roku jsme završili svatbou, a abych řekla pravdu, nemohli jsme se dočkat toho, že budeme manželé. Nechtěli jsme to dále odkládat. Nakonec si myslím, že plánovat svatbu se dvěma dětmi by pro mě bylo daleko náročnější, a tak jsme udělali dobře,“ řekla nám sympatická maminka.

Rodičům gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

VIDEO: Krásná misska Kasanová neměla ráda své tělo! Pomohly jí terapie (video z roku 2018) 

Témata: Slavné maminky, Instagram, Syn, Miss, modelka, Fotbalista, Kateřina Kasanová, Toníček, Maminka, Bratříček, Manžel, Rychnov, Rychnov nad Kněžnou, Korea