Maminka.czSlavné maminky

Modelka Kateřina Sokolová je těhotná. Čeká holčičku, nebo chlapečka?

Vanda Stöckbauerová 6.  2.  2024
Máme tu další radostnou novinku. Bývalá Miss z roku 2007 Kateřina Sokolová (34) je těhotná. Miminko čeká s přítelem – movitým podnikatelem Martinem Wichterlem (58). O radostnou zprávu se podělila na svém Instagramu a rovnou prozradila i pohlaví miminka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Už se na tebe moc těšíme, holčičko naše,“ napsala Kateřina ke krásné černobílé fotce s těhotenským bříškem.

Pro Kateřinu Sokolovou to bude první potomek, pro partnera – miliardáře Martina Wichterleho, vnuka legendárního českého vědce a vynálezce kontaktních čoček Otto Wichterleho – to bude už čtvrté dítě. Tři dcery má z předchozího manželství.

VIDEO:  Holky na víně: Kateřina Sokolová

Kateřina Sokolová je známá tím, že pomáhá rodinám s autistickými dětmi. Nadační fond AutTalk založila před 7 lety společně se svým otcem na základě rodinné zkušenosti. Katčinu bratrovi diagnostikovali ve dvou letech těžký autismus a tatínek zůstal na péči o malého Ráďu sám. „Radovan hodně ovlivnil můj život a směřování,” svěřila se Kateřina v podcastu Holky na víně. Cílem fondu je podporovat rodiny s autistickými dětmi, kterých v České republice stále přibývá. 

Máte podezření, že má vaše dítě autismus? Existují testy, které mohou zachytit projevy už brzo, a můžete si je udělat i doma
Témata: Slavné maminky, Miminko, Instagram, Celebrity, Autismus, Influencerka, modelka, Otto Wichterle, Chlapeček, Novinka, Víno, Česká republika, Holka, Kateřina Sokolová, Radovan, Holčička