Maminka.czSlavné maminky

Modelka Lucie Hadašová se stala trojnásobnou maminkou! Po dvou dcerkách se rodina raduje z chlapečka!

Dita Mrázková 28.  8.  2023
S manželem vychovává dvě dcery, které se tak jistě těší na malého brášku. Radost ze syna má bezesporu i pyšný tatínek, hokejista Jaroslav Bednář, který má z předešlého vztahu už dospělou dceru. K letošnímu 10. výročí svatby si tak manželé nadělili nejhezčí možný dárek...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Radostnou novinku o těhotenství prozradil pár pro televizní pořad ShowTime na CNN Prima NEWS. I když bývalá Miss nezastírala, že miminko nebylo úplně v plánu.  „Překvapení to bylo. Není mi málo, ale není mi ani moc. Už jsme si pořídili pejsky a štěňátka. Ale jsem ráda, užívám si třetí těhotenství víc než kdy předtím,“ nechala se slyšet Lucie, která nedávno oslavila 37. narozeniny.

VIDEO: BÝVALÁ KRÁLOVNA KRÁSY LUCIE HADAŠOVÁ: JSEM NUDNÁ ŽENA V DOMÁCNOSTI

Důvod k radosti má jistě i její manžel Jaroslav, který je nyní už čtyřnásobným tatínkem. Ze vztahu s bývalou ženou Martinou má dceru Natálii. „Jsme strašně šťastní, že se k nám štěstí opět otočilo. A momentálně žijeme v euforii. V plánu to nebylo. Vyšlo to, jak to vyšlo. Máme tak super holky, které si teď strašně užívám. Takže bylo úplně jedno, jestli to bude kluk, nebo holka," přiznal pyšný táta.

Doma se tak na malého brášku těší jeho starší sestřičky, třináctiletá Denisa a devítiletá Vanessa.

Lucie zatím fotografii ani chlapcovo jméno nezveřejnila, nicméně my se připojujeme ke gratulantům a přejeme mamince i miminku hodně zdraví.

Témata: Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Životy slavných, Rodina, Rodičovství, Slavné páry, Celebrity, Syn, Dcera, tatínek, Pohlaví miminka, mateřská láska, Miss, Dcery, modelka, hokejista, Hokej, Lucie Hadašová, Jaroslav Bednář, Prima News, Manžel, CNN, Luci, Maminka