Maminka.czSlavné maminky

Modelka Tereza Kadeřábková (32) je trojnásobnou maminkou. Potřetí těhotná, a přesto největší strach z porodu, přiznala

Dita Mrázková 24.  10.  2023
Bývalá Miss odtajnila narození svého syna teprve nedávno. A to nejen společnými fotografiemi na Instagramu, ale také emotivními dojmy z těhotenství i porodu samotného. Jak svůj strach překonala?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Tereza se modelingu už tolik nevěnuje, spolu se svým mužem, fotbalistou Pavlem, založila Nadační fond manželů Kadeřábkových, který si klade za cíl pomáhat dětem a rodinám v těžkých životních situacích a kterému se oba intenzivně věnují.

„Když se vám narodí děti, úplně se vám obrátí svět. Víte, jaké štěstí je, když jsou zdravé. A zamyslíte se nad tím, proč vlastně pomáhat: když mám štěstí já, můžu pomoct těm, kdo ho nemají," vysvětlil Terezin manžel v rozhovoru pro magazín Forbes.

VIDEO: Sportovci na sítích: Rodinná pohoda u Plekanců a přiznání těhotenství Terezy Chlebovské 

Páru se podařilo dokonale utajit Terezino třetí těhotenství. Své dojmy z něj sdílela na svém Instagramu teprve nedávno. "Potřetí těhotná, a přesto největší strach z porodu. Z bolesti jako takové, ale hlavně strach o mé děti. Jakože co si tady beze mě počnou, kdyby to náhodou nedopadlo?"

Tereza se ale rozhodla se strachem zatočit a místo negativních myšlenek si začala psát seznam přání, jak by měl její třetí porod vypadat. A světě div se, vše se nakonec odehrálo přesně tak, jak si dnes už trojnásobná maminka vysnila. Syn Jáchym se narodil v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí letos v červnu.

"Jsem vděčná. Vděčná za syna a přenádherný porod, který byl přesně takový, jaký jsem si přála. Pořád nechápu, jak se mi to splnilo," sdílela své bezprostřední dojmy na Instagramu.

Z brášky se tak kromě rodičů radují i jeho sestřičky, sedmiletá Ema a tříletá Elva.
Celé rodině dodatečně gratulujeme.

Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Rodina a vztahy, Instagram, Rodičovství, Dcera, Syn, Celebrity, charita, mateřská láska, Sociální sítě, Emoce, modelka, Miss, Strach, Jáchym, Fotbalista, Tereza Kadeřábková, Elva, Dojem, Maminka