Maminka.czSlavní rodiče

Moderátor Čestmír Strakatý se stal tátou! Radostnou zprávu sdílel na Instagramu

Andrea Machajdíková 29.  11.  2023
Ten nejkrásnější předvánoční dárek si nadělili Čestmír Strakatý s manželkou Hanou. Letošní Vánoce oslaví poprvé ve třech.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Před týdnem ovládl moderátor Čestmír Strakatý kategorii Influencer na předávání cen Czech Social Awards. "Moc děkuju za hlasy. Pořád se snažím hlavně dělat co nejlepší obsah, o kterém přemýšlím hlavně jako novinář, a jsem moc rád, že se líbí. A taky jsem moc hrdý na svou ženu @hanamakov, které děkuju, protože bez ní bych nebyl tam, kde jsem," napsal ke společné fotografii s manželkou a cennou soškou v ruce. 

Na společném snímku bylo znatelné, že Čestmírova žena je už v pokročilém stádiu těhotenství. Ale nikdo z nás netušil, že miminko přijde na svět jen pár dnů po předávání cen. Svou největší životní výhrou je moderátor pochlubil ve stories na svém Instagramu, kde sdílel fotku malinké dětské ručičky položené na jeho ruce. Na fotografii označil jen instagramový profil své manželky. 

Pohlaví ani jméno zatím krásný manželský pár neprozradil. A otázkou zůstává, jestli vůbec prozradí, a zda budou miminko sdílet na svých sociálních sítích. 

Novopečeným rodičům gratulujeme!

VIDEO: Porodník o novinkách pro těhotné: Jaká onemocnění a komplikace umíme odhalit a jaký věk je rizikový?


 

Témata: Porod, Slavní rodiče, Slavní tatínci, Instagram, Vánoce, Otcové, Dárek, Moderátor, manželka, Influencer, Radostná zpráva, Táta, Čestmír, Tipy na dárky na Heureka.cz