Maminka.czSlavní tatínci

Moderátor Libor Bouček bude dvojnásobným tátou: "Zase na vlastní oči vidím, jak jsou ženy silnější a schopnější..."

Dita Mrázková 5.  7.  2023
Další známý pár odtajnil, že se už brzy stane dvojnásobnými rodiči. Po synkovi Albertovi čekají druhé dítko populární moderátor a bývalá finalistka České Miss.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když jsme před dvěma lety zpovídali Liborovu ženu, tak prozradila nejen to, jaký je jejich prvorozený syn Albert, ale i to, jaký je známý moderátor táta. "Milující a pro každou lumpačinu, tak to má být!" svěřila se Gabriela. Jednu věc ale její muž v péči o svého synka nemusel. Nerad ho prý mazal po koupání.

VIDEO: Sladké tajemství moderátora Libora Boučka: s manželkou čekají druhé dítě

Gábina se nám svěřila i s tím, jaký názor má na život na sociálních sítích a jak by rozhodně nechtěla žít. "Sociální sítě dávají všem možnost prezentovat sebe, realitu okolo a vlastně náš život obecně v lichotivějším světle. Kvůli téhle možnosti leckdy zapomeneme na to, jak krásný ten svět fakt je. Myslím, že to je strašná chyba. Chci žít ve světě bez příkras, a taky v něm žiju. Občas strašně unavená, neučesaná, ale obklopená pravou láskou bez filtru. Nechci, abychom celá rodina, a Albert především, žili v upraveném světě, protože ten reálný je jediný, který máme. A stojí za to!"

A jak vidno, do jejich reálného světa už brzy přibude další člen rodiny. Na karlovarském filmovém festivalu pár odtajnil novinku nejen fotografií nastávající maminky se zakulaceným bříškem, ale především Liborovým vyznáním své ženě.

"Má žena je v požehnaném stavu. Když vše půjde tak, jak zní plán, bude nás sudý počet. Budeme čtyři. V lásce, rodinně. Ještě letos, nebo v roce 2024. To necháme osudu.
Zas na vlastní oči vidím, jak jsou ženy silnější a schopnější. Schopny přivést na svět nový život. Ať nás zdraví provází, a jestli je zdrojem láska, uděláme vše pro to, ať je to zdroj maximální..."
napsal na Instagramu.

Gábině i Liborovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Slavní tatínci, Rozhovor, Rodičovství, Mateřství, Životy slavných, Instagram, Slavné páry, Syn, Celebrity, Sourozenci, Sociální sítě, Moderátorka, Moderátor, Miss, Filmový festival, Libor Bouček, Gabriela Boučková, Známý moderátor, Táta, Synek, Láska, Známý pár, Vid