Maminka.czSlavní tatínci

Moderátor Libor Bouček se stal dvojnásobným tátou: Jeho žena Gabriela porodila dceru na Silvestra! Jaké dostala jméno?

Dita Mrázková 3.  1.  2024
Závěr roku bude už navždy pro Libora a jeho ženu Gabrielu pořádným důvodem k oslavám. Právě poslední den roku 2023 totiž přivítali na svět druhého potomka. Dvouletý syn Albert se tak může těšit na sestřičku, která dostala doslova "blažené" jméno!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

O tom, že je Gabriela znovu těhotná, informoval pár na sociálních sítích rodinnou momentkou, na které se nastávající mamince rýsuje těhotenské bříško. "Konec roku bude poprvé pro nás tři začátkem. Byť jsme rozvinuli desítky teorií, jak na to, co bude jinak, kam, jak, kde, až život ve čtyřech přinese odpovědi..." odtajnili předpokládaný termín porodu.

A jak pravili, tak se i stalo. Poslední den roku, pár hodin po půlnoci, pár přivítal ve Fakultní nemocnici na Královských Vinohradech v Praze na svět dceru, která dostala krásné jméno Beata, jehož význam je "šťastná" či "blažená".

"Jestli někomu děkuju zcela a oddaně, je to můj anděl, má žena, maminka mého syna, můj středobod, má odpověď, nejsilnější, jedinečná a také už maminka dcery. Našich dvou dětí. To zní tak krásně. Děkuju Ti, lásko. Beata 31/12/2023 4:16 ráno," vyznal Libor na Instagramu lásku a obdiv své ženě a přidal i společnou momentku.

Když jsme před dvěma lety zpovídali Liborovu ženu, tak prozradila nejen to, jaký je jejich prvorozený syn Albert, ale i to, jaký je známý moderátor táta. "Milující a pro každou lumpačinu, tak to má být!" svěřila se Gabriela.

Páru gratulujeme a malé Beatě přejeme hodně zdraví.

VIDEO:  Sladké tajemství Libora Boučka: S manželkou čekají druhé dítě!

Manželka známého moderátora Gabriela Boučková exkluzivně: Libor je milující táta, ale jednu věc v péči o Alberta fakt nemusí!
Témata: Porod, Láska a vztahy, Slavní tatínci, Rodičovství, Mateřství, Rodina, Rodina a vztahy, Instagram, Rodiče, Syn, Dcera, tatínek, Otec, Sociální sítě, Otcové, Moderátor, oslava, jméno, Libor Bouček, Gabriela Boučková, Beata, Den roku, Libor, Táta