Maminka.czSlavní tatínci

Moderátor Martin Čermák se stal trojnásobným tatínkem. Dcera dostala elegantní jméno

Vanda Stöckbauerová 17.  1.  2024
O radostné překvapení se postaral moderátor televize Nova Martin Čermák. S partnerkou Simonou přivítal na světě druhou dcerku Laru, a to pouhých 11 měsíců po narození Medy. Z předchozího vztahu má moderátor ještě jednu dceru.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Laro, vítej na světě 16. 1.," takto stručně a výstižně oznámil Martin Čermák radostnou novinku na svém Instagramu, společně s fotkou z porodnice.

Rodiče zvolili pro dcerku netradiční jméno Lara, které je řeckého původu a znamená líbezná. V hindštině je to zkratka jména Laranya, které značí význam elegantní či ladná. V tureckém jazyku znamená vodní víla. 

"V úterý se nám narodila Larinka, má tři kila, je zdravá a krásná. Maminka skvěle zvládla celý porod a je v pořádku," svěřil se trojnásobný tatínek webu TN.cz. Na svět přišla pouhých 11 měsíců po malé Medě. Sympatický moderátor přiznal, že další miminko nebylo úplně plánované. Nechali tomu "volný průběh" a nečekali, že se zadaří tak rychle.

S batoletem a novorozencem teď budou mít doma pořádně veselo. Ale Martin Čermák to s miminky rozhodně umí, jak jsme se mohli na vlastní oči přesvědčit, když jsme ho náhodou potkali při natáčení seriálu Maminka v porodnici. 

VIDEO: Moderátor Martin Čermák a jeho první chvilky s miminkem: Exkluzivní záběry z porodnice

V loňském rozhovoru se nám svěřil, že manželce s péčí o Medu pomáhá. "S manželkou fungujeme víceméně napůl, takže přebaluju, což mě celkem baví, koupu a taky částečně kojím. Meda se narodila docela malá, a tak jsme museli v prvních dnech hodně hlídat váhu. Po kojení jsme ještě přikrmovali, takže jsem si vyzkoušel i tohle částečné kojení."

Rodičům moc gratulujeme!

Takhle to rodince slušelo loni na 1. máje.

Moderátor a čerstvý táta Martin Čermák v exkluzivním videu z porodnice: Za co dostal od personálu pochvalu?
Témata: Slavní tatínci, Instagram, Dcera, tatínek, Otcové, Moderátor, Nova, Televize, Martin Čermák, Meda, Laro, Vztah, Lara, Televize na Heureka.cz