Maminka.czSlavné maminky

Moderátorka Eva Hecko Perkausová je v 6. měsíci těhotenství! Už se na tebe těšíme, srdíčko naše, sdílela na síti

Dita Mrázková 16.  9.  2023
Tak tahle zpráva všechny zaskočila. Sympatická moderátorka otěhotněla tak trochu v rekordním čase, a to pouhé tři měsíce od narození prvorozeného syna Killiana. Jak radostnou novinku oznámila světu?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Jedno malé/velké překvapení,“ lákala hvězda zpráv televize Prima na pořad Showtime. V něm se však postarala o pořádné pozdvižení a odhalila čerstvou zprávu o svém těhotenství. V požehnaném stavu je už šest měsíců!

VIDEO: HOLKY NA VÍNĚ: EVA HECKO PERKAUSOVÁ

„Moc se na Tebe těšíme, srdíčko naše,“ zveřejnila moderátorka Eva Hecko Perkausová komentář k půvabné těhotenské fotce na svém Instagramu poté, co v pořadu své domovské televize prozradila, že s manželem Ivanem Heckem čeká další přírůstek do rodiny.

"Sama jsem ze tří sourozenců a dokážu si představit mít početnou rodinu. Chtěla bych, aby Killian měl sourozence, a podle mě čím dříve, tím lépe. I když dvě malé děti jsou už docela zápřah a spousta zkušených maminek mě od tohoto plánu odrazuje... Ale nechávám věci osudu. Tak uvidíme, kdy se my dvě opět uvidíme při dalším rozhovoru. Já se budu každopádně těšit," prozradila Eva v nedávném rozhovoru. A jak vidno, svá slova naplnila beze zbytku...

Moderátorka Eva Hecko Perkausová má i po náročném porodu jasno: "Sourozence pro Killiana chci co nejdřív!"
Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Rodičovství, Mateřství, Rodina, Instagram, Rodiče, Syn, Moderátorka, Eva Hecko Perkausová, Killian, Rekordní čas, Prvorozený syn, Narození, Kilián, Televize Prima, Srdíčko, ShowTime
Mohlo by vás zajímat