Maminka.czSlavné maminky

Moderátorka Gabriela Lašková čeká třetí dítě. Bude nás pět, oznámila na sociální síti

Vanda Stöckbauerová 9.  2.  2024
Oblíbená moderátorka Gabriela Lašková (33) oznámila nejkrásnější novinku. Jejich rodina se rozroste o dalšího člena. S manželem Filipem už vychovává dva syny – pětiletého Benedikta a tříletého Vincenta.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Sympatická zprávařka se po odchodu z Primy věnovala naplno rodině. Ačkoli nějaké nabídky na návrat k moderování v televizi dostala, odmítala je a věnovala se spíš moderování různých akcí. A teď už je zřejmé proč.

„Na chvilku jsem se odmlčela, ale měla jsem pro to ten nejkrásnější důvod. Naše třetí obrovský štěstí, budeme mít miminko,“ sdílela moderátorka na Instagramu společně s dojemným videem, v němž se jí pod bílými šaty viditelně rýsuje těhotenské bříško.

Jestli čeká holčičku, nebo chlapečka, zatím neprozradila. K radostné novince jí hned gratulovaly kamarádky a kolegyně jako Laďka Něrgešová, Andy Antony nebo Iveta Lutovská Vítová.

Moderátorka Gabriela Lašková o hořkém odchodu z televize, slzách při vysílání, nové práci i touze po dalším dítěti

Gábina se netajila tím, že si vždy přála tři děti. V posledním rozhovoru pro náš web prozradila: „Ano, pořád bych chtěla tři děti. Miluju být mámou, líbilo by se mi mít plný dům dětí.“  

I když přiznala, že s kluky, které od sebe dělí dva roky, je to občas dost náročné, neměnila by. "Kluci jsou každý trochu jiný, starší je klidnější a ten mladší je torpédo, ale spolu jsou úžasní. Občas to sice končí pláčem, hádkou nebo strkáním, ale to k tomu patří. Strašně moc doufám, že budou mít krásný vztah a budou tu jeden pro druhého celý život. Občas nadávám, jsem vyčerpaná a rozhodně nemám pořád všechno pod kontrolou, ale miluju být máma. Se vším všudy." 

Rodičům moc gratulujeme. 

VIDEO: Spor o třetí dítě: Takhle mluvila Gabriela Lašková o třetím dítěti v únoru 2023

Témata: Těhotenství, Rodina, Slavné maminky, Instagram, Sociální sítě, Filip, Laďka Něrgešová, Moderátorka, Gabriela Lašková, Vincent, Iveta Lutovská Vítová, Prima, Gabriel Lašková, Děti, Manžel