Maminka.czSlavné maminky

Moderátorka Katka Říhová je těhotná. Tomu říkám babyboom, napsal jí kolega moderátor, který se stane také tátou

Dita Mrázková 10.  4.  2024
Další miminko na cestě! Parťačka moderátorské dvojice Leoš Mareš a Patrik Hezucký před pár dny oznámila, že se letos stane dvojnásobnou maminkou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"To jsme my, všichni čtyři." Stručně, ale výstižně oznámila maminka tříleté dcery Sofie, že se její rodina letos rozroste. Katce ke šťastné novince poblahopřáli i její moderátorští kolegové Zorka Hejdová, Katka Podrazká, Lucie Černá, nebo Petr Říbal, který se letos stane poprvé tátou. "Tomu říkám baby boom," přidal ke gratulaci výstižně. 

Katka, která vysílá ranní show na radiu Evropa 2 vstává ještě za tmy, a tak nás zajímalo, kdo v tu dobu přejímá žezlo v domácnosti.

"Ranní rutinu má komplet na starosti můj muž. Mezi tím, co jsem v rádiu, musí připravit snídani pro dceru, vyvenčit psa a vypravit a dovést Sofinku do jeslí. Opravdu každý všední den, bez výjimky. Sofinka pak tráví v jeslích dopoledne a pak už jsme spolu až do večera," prozradila nám v nedávném rozhovoru.

Katce i její rodině ke druhému těhotenství gratulujeme a přejeme vše dobré.

Nikola Hezucká exkluzivně o potratech, umělém oplodnění i o manželu Patrikovi. Čím je oba překvapil jejich dvouletý syn Oliver?
Témata: Těhotenství, Děti, Slavné maminky, Rodina, Mateřství, Rodičovství, Instagram, Celebrity, Leoš Mareš, zpěvačka, Moderátorka, Patrik Hezucký, Nikola Hezucká, Petr Říbal, Evropa 2, Katka Říhová, Báb