Maminka.czPorod

Moderátorka Lucie Ptáčková po nevydařených umělých oplodněních a potratech porodila syna!

Andrea Machajdíková 18.  1.  2024
S novinářkou a moderátorkou Lucií Ptáčkovou (31) jsme pro vás nedávno dělaly rozhovor, ve kterém nám prozradila, jaká byla její cesta za vysněným miminkem. Dnes už má Lucie svůj největší poklad doma. Před pár dny se jí narodil syn.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"5 dní s Teodorem. 4 zhmotněný kila všeho, co jsme si přáli. Živote, děkuju, že 1 + 1 se fakt rovná 3," napsala na svůj Instagram k fotce syna, který roztomile drží své rodiče za prsty. 

Sympatická moderátorka se v našem rozhovoru rozpovídala o tom, jak dlouhá byla její cesta za otěhotněním. Začalo to tím, že jejímu manželovi zavolali z kliniky, že nikdy nebude moct počít dítě přirozenou cestou. Pak už následoval kolotoč vyšetření, operací, nevydařených umělých oplodnění i potratů. 

"Rozhodli jsme se ještě pro jedno IVF. V tuhle chvíli jsme věděli, že chceme změnit kliniku. Poslední kapkou bylo, že nám pan doktor z původní kliniky řekl, že už neví, co s námi, a že jestli najdeme doktora, který nám řekne, že to s námi udělá jinak, tak nám lže. Po podrobné rešerši a dlouhém hledání jsme se rozhodli pro IVF centrum v Brně. Pan doktor v Brně opravdu řekl, že to udělá jinak, což nás samozřejmě znejistilo. Jenže on to jinak opravdu udělal. Všechno bylo jiné než na původní klinice a nám jeho způsob sedl. V Praze jsem měla od pěti do osmi zralých vajíček, v Brně těch zralých bylo sedmnáct. A tak se konečně podařilo," řekla nám Lucie. 

Moderátorka Lucie Ptáčková a její dlouhá cesta za otěhotněním: Měla jsem pocit, že ženské tělo by se mělo řídit otevírací dobou kliniky!

Novopečeným rodičům moc gratulujeme!

VIDEO: O čem se mlčí: Neplodnost a umělé oplodnění

Témata: Těhotenství, Porod, Slavní rodiče, Miminko, Rozhovor, Instagram, Syn, Neplodnost a IVF, Umělé oplodnění, praha, Moderátorka, Potrat, Klinika, Brno, Největší poklad, Poklad, Lucie