Maminka.czSlavné maminky

Monacká kněžna Charlene: Princezna rebelka opustila svá milovaná dvojčata a zachraňuje nosorožce v Africe!

Dita Mrázková 27.  9.  2021
On byl vyhlášený playboy, ona profesionální plavkyně. Na jednom takovém plaveckém závodě se princ do krásné sportovkyně zamiloval na první pohled, následovala pohádková svatba a narození dvojčat. Jenže happy end se zatím nekoná. Co se za dveřmi monackého knížectví děje?

Charlene Wittstock odjakživa toužila po dětech. Albert II. po následníkovi trůnu. Oběma se stejné, přesto trochu odlišné přání vyplnilo. V prosinci roku 2014 se páru narodila dvojčata, dcera Gabriella a syn Jacques. Přesto, že Gabriella je prvorozená, na trůn za několik let usedne její o pár minut mladší bráška.

Monacké kněžně lidé vytýkali, že se málo angažuje ve společenském dění, a tak to Charlene vzala do svých rukou. Ostříhala se nakrátko, sbalila maskáče, děti přenechala knížeti a odjela do JAR zachraňovat nosorožce před pytláky.

VIDEO: Tragické osudy princezen...

Média hned spekulovala o manželské krizi, a když se Albert objevil na večírku s milenkou, se kterou má nemanželského syna, jeho krásné ženě se domů moc nechtělo.

GALERIE: Královské děti umí zlobit i pořádně dovádět. Takhle je fotí vévodkyně Kate

I když Charlene na svém Instagramu sdílela radostné chvilky z rodinné oslavy, zůstává otázkou, zda manželé krizi ustojí. Aby toho nebylo málo, musela v Africe podstoupit operaci kvůli těžké infekci ucha a nosohltanu, se kterou bojovala několik měsíců. 
Na maminku si tak malá Gabriella s Jacquem budou muset ještě počkat...

Témata: Děti, Slavní rodiče, Slavné maminky, Předškolák, Láska a vztahy, Rodina, Instagram, Nemoc, JAR, Album, Kníže, svatba, Monaco, Charlene, Kněžna, Albert II., Manželská krize, Princ, Princezna, Nosorožec, Dvojče, Rebelka, Gabriella, Jacques, Jacque
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Mariah Carey, Justin Bieber, Julia Roberts...Co je spojuje? Mámy samoživitelky! Měly to těžké, ale jejich děti zná celý svět
Formánková Simona
Galerie
RECEPT: Hermelínové kapsy na žampionech. Zapečená smetanová dobrota!
Formánková Simona
Recepty
VIDEO: Tyto momenty ze života tatínků vás dostanou! Když hlídají oni, stojí to za to
redakce
Rodičovství
Pojišťovny budou hradit umělé oplodnění ženám až do 40 let. Navíc proplatí mražení vajíček po onko léčbě
Procházková Simona
Zdraví žen
RECEPT: Pórková polévka s cizrnou. Dopřejte si dobrotu plnou vitamínů
Formánková Simona
Recepty