Maminka.czSlavné maminky

Monika Bagárová porodila. Holčička má netradiční jméno po babičce

Gabriela Kolinová 27.  5.  2020
Zpěvačka Monika Bagárová je maminkou. Holčička přišla na svět dnes ráno a dostala jméno Rumia. A vypadá to, že její jméno je opravdu velmi netradiční – pyšní se jím jako jediná v České republice. Radostnou zprávu zveřejnila Monika na Instagramu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Nic víc neexistuje, nejkrásnější pocit na světě. Moje rodina, moje lásky . Děkuji pane bože za ten nejkrásnější dar ♥️ Rumia Muradova 27. 5. 2020," píše Monika na Instagramu. 

Monika zdobí titulní stranu červnového čísla časopisu Maminka. V rozhovoru se mimo jiné svěřila, jak probíhalo její těhotenství. "První trimestr byl náročnější, dva nebo tři týdny mi nebylo úplně dobře, cítila jsem velkou únavu, takže jsem hodně odpočívala. Druhý trimestr byl naopak úplná pohoda. Strašně moc energie, všechno jsem zvládala levou zadní. A s tím třetím přišlo už i větší bříško, se kterým člověk neudělá tolik věcí, hodně se to střídá," prozradila Monika. Ale stěžovat si prý nemohla: "Upřímně, myslela jsem si, že to celé bude tak nějak náročnější. Myslela jsem si, že je to větší makačka," dodala se smíchem. 

Miminko má se zápasníkem Makhmudem Muradovem, který pochází z rodiny tádžických Uzbeků. Už dopředu věděli, že to bude holčička, a Monika říká, že klidná určitě nebude: "Rozhodně si myslím, že naše holčička bude takový čertíček. Něco mi říká, že bude divoká, protože i přítel má přehršli energie. Je to prostě člověk, který nevydrží v klidu. A myslím, že i malá bude mít takový náboj, podobnou energii," prozradila v rozhovoru. 

Holčičku pojmenovali Rumia Bagár Muradov. Křestní jméno Rumia, pro Čechy možná netradiční, je údajně po babičce – matce Makhmuda. V České republice ho bude mít opravdu jen Moničina a Makhmudova dcera (podle serveru nasejmena.cz v ČR není, je jen jedna Rumiana v Praze  pozn. redakce).

"Rozhodli jsme se dát našemu dítěti jméno mé milované mámy – Rumie. Nechť Ti Bůh dá šťastný a dlouhý život. Vítej na světě, moje drahá dcerko!“ napsal Muradov na Instagram s tím, že se dneškem stal ještě šťastnější. 

Rozhovor s Monikou Bagárovou najdete v aktuálním vydání časopisu Maminka. Koupit si ho můžete přes ikiosek.cz/maminka. Tady si můžete také objednat předplatné s dárkem.

Červnová Maminka s Monikou Bagárovou na titulce vám dodá energii
Témata: Mateřství, Slavné maminky, Instagram, jméno, Monika Bagárová, Rumi, Pór, Radostná zpráva, Netradiční jméno, Zpěvačka, Makačka, Maminka, Holčička
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Ušijte dětem hraní na míru podle věku. Montessori aktivity nadchnou děti i vás!
Petrovová Iva
Batole
GALERIE: Dvojčata jsou to nejlepší, co nás potkalo! 16 celebrit a jejich dvojnásobná radost i starost
Mrázková Dita
Galerie
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy
PŘÍBĚH:  Kvůli endometrióze jí chtěli vzít dělohu. Nedala se a dnes má roční holčičku
Brožová Lenka
Endometrióza