Maminka.czSlavné maminky

Monika Leová porodila druhé dítě! Oznámila to netradičním způsobem

Andrea Machajdíková 8.  9.  2023
Moderátorka Monika Leová se stala dvojnásobnou maminkou. O radostnou zprávu se podělila na svém Instagramu. Nejprve ve stories sdílela všeříkající zprávu #rodím. A později doplnila #kojím.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Bylo jasné, že až si Monika trochu odpočine, podělí se se svou "insta rodinou" o nějaké detaily. Už tedy víme, že se chlapeček narodil v pátek 8. 9. po poledni. Rodiče mu vybrali jméno Max, o kterém se už Monika v minulosti zmínila. "Max Le Košín 4710 g radosti", napsala. Tenhle "drobeček" tak ještě o více jak půl kila přeskočil svou starší sestru, jejíž porodní váha byla 4160 gramů. "Ale byl to masakr", doplnila Monika v dalším stories. 

Klepněte pro větší obrázek

Monika oznámila své druhé těhotenství v březnu prostřednictvím fotky z dovolené ve Vietnamu, kde byla s manželem Martinem Košínem a dcerkou Miou (2) navštívit rodinu z tatínkovy strany. “Moc jsem si přála, aby je Martin konečně poznal a hlavně aby konečně poznal Vietnam. Jsme spolu přes třináct let, a ještě tam nebyl. Také jsem chtěla, aby babička s dědou viděli naši dcerku. Už jsou velmi staří, dědečkovi je 93 let a kdo ví, kdy se tam zase podíváme,” prozradila tehdy Monika v rozhovoru pro Maminka.cz.

Video: Monika Leová v podcastu Holky na víně

Pohlaví miminka odtajnili ona a manžel v květnu prostřednictvím originálního videa z rodinného focení. Video je nejdříve černobílé a během chvíle se promění v barevné. Odhalí tak, že Monika i prvorozená dcera Mia mají na sobě modré šaty a nastávající tatínek modrou košili. 

Rodičům moc gratulujeme! 

Exkluzivně: Těhotná Monika Leová prozradila pohlaví miminka! Už má vybrané jméno? A jak se připravuje na porod?
Témata: Porod, Slavné maminky, Instagram, Monika Leová,, Moderátorka, Vietnam, Mia, Manžel, Martin Košínem, Stories, Radostná zpráva, Moničina, Netradiční způsob, Holka, Maminka, Monika Leová
Mohlo by vás zajímat

Video