Maminka.czSoutěže

Monika Menky: Díky výhře mohu šířit svou bezlepkovou osvětu

redakce 14.  1.  2020
Máme tu další ročník oblíbení soutěže Restart s Dietou, který určitě přinese další zajímavé příběhy. Bude mezi nimi i ten váš? Přihlašování běží právě teď!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Hledáme všechny, které baví a zajímá zdravý životní styl a kteří sami mohou nabídnout svůj příběh o změně vlastního života, o sportu, jídle či proměně. Pojďme ukázat, že zdravý životní styl nemusí být o tvrdé dřině a odříkání, ale že nás může bavit, že ho můžeme žít a že je fajn cítit se dobře.

Hledáme vás, kteří jste svůj životní styl změnili a chcete motivovat ty ostatní. Přihlaste se do Restartu s Dietou! Jak hodnotí svoji účast v soutěži Monika Menky, vítězka Restartu s Dietou v kategorii FOOD?

Jak se vám změnil život výhrou v Restartu s Dietou?

Určitě mě hodně lidí začalo evidovat jako vítězku. Hodně lidí mě podpořilo před výhrou (během hlasování) i poté. Výhru mi přála spousta cizích fanoušků a hlavně moje rodina. Jsem šťastná, že jsem porotu okouzlila a první ročník jsem vyhrála právě já.

VELKÁ GALERIE: Podívejte se na fotky z vyhlášení Maminky roku

Kromě úžasných cen, které čerpám ještě teď, mohu díky svému vítězství přispívat svými recepty do časopisu Dieta. Jsem tedy jeho malou součástí v oblasti jídla, což byl vždy můj sen. Navíc jako celiak, který má svůj blog pro celiaky www.celiaxmoni.cz, mohu tímto způsobem šířit svou bezlepkovou osvětu v tištěném podání dál.

Co vám účast v soutěži dala?

Časopis Dieta odebírám již od jeho vzniku a vždy jsem chtěla být jeho součástí. Účast mi tedy dala především možnost vidět zákulisí časopisu, jak se vše tvoří. Poznala jsem šéfredaktorku a spoustu dalších milých lidí, kteří za Dietou stojí.

Samotná účast mi dala především novou zkušenost. Focení a natáčení medailonku o nás. Profesionální líčení a styling. Vaření před porotou z daných surovin pod časovým limitem. A nové kamarádky, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Sešla se opravdu skvělá parta holek, která si navzájem přála vítězství, a moc jsme si to užily. Měly jsme úžasnou ambasadorku Markétu Hrubešovou, která je nejen milý člověk, ale velmi nám pomáhala a naučila nás spoustu nových fíglů ze své kuchyně.

Těhotné hvězdy 2019: Které se nebála odvázat a které to nejvíc slušelo?

Co byste poradila všem, kteří by se třeba chtěli přihlásit, ale váhají?

Ať to určitě zkusí! Nejde o soutěž krásy nebo soutěž, kde se skládají testy z matematiky. (smích) Pokud vás baví vařit, máte pozitivní vztah ke zdravému stravování, chcete poznat nové lidi, je tato soutěž pro vás. Zviditelní vás a prožijete opravdu nevšední a nezapomenutelné zážitky. Mně navíc zůstaly nové kamarádky, takže pro mě byla soutěž opravdu výhra a mrzí mě, že to vše tak rychle uteklo.

Baví vás zdravě vařit a svoje výtvory fotíte na Instagram? Udělali jste si trenérský kurz a máte svoje lekce? Měli jste 100 kg a podařilo se vám zhubnout? Jste to právě vy, kteří můžete ukázat, že zdravý životní styl je fajn. Pojďte se s námi podělit o vaše tipy, o vaši cestu, o vaši životní změnu.

Hledáme vás, kteří jste změnili svůj život a chcete motivovat i ostatní.

Soutěžíme o titul RESTART ROKU! Máte svůj blog, webové stránky nebo se zdravým životním stylem zabýváte na sociálních sítích? Nebo znáte někoho takového, o kom by měli naši čtenáři vědět? Hledáme všechny, kteří mohou nabídnout svůj příběh o změně vlastního života, o sportu, jídle či proměně.

Přihlásit sebe nebo své tipy můžete od 2. 1. do 30. 1. 2020 TADY

Pojďme ukázat, že zdravý životní styl nemusí být o tvrdé dřině a odříkání, ale že nás může bavit, že ho můžeme žít a že je fajn cítit se dobře. A své favority v těchto oblastech nominuje i redakce Diety.

Vyhlašujeme tyto kategorie:

FIT – RESTART – dříve vás sport nebavil a nyní si život bez něj nedovedete představit? Začali jste běhat, udělali si trenérský kurz, založili cvičební skupinu, točíte cvičební videa? Pojďme ukázat, že pohyb je fajn.

FOOD – RESTART – baví vás zdravé jídlo, zkoumání nových ingrediencí a kombinací, jste vegan, milovník raw, cukrfree, bezlepku apod.? Chcete svými recepty a vášní pro zdravé jídlo inspirovat ostatní?

PROMĚNA – RESTART – podařilo se vám zhubnout? Cítíte se dobře? Ukažte ostatním, že když se chce, tak to jde. Ať už s pomocí odborníka či sami. Ukažte, jak jste to dokázali vy.

Každá kategorie bude mít svého patrona z řad VIP osobností.

Z nominací čtenářek či samotných přihlášek bude porotou složenou z redakce a odborníků vybráno 5 SEMIFINALISTŮ každé kategorie. Z nich budou následně čtenáři v časopise i na webu hlasovat a volit 3 FINALISTY, kteří postoupí do velkého finále.

O konečných vítězích rozhodne porota z řad VIP osobností spojených s časopisem.

Projekt vyvrcholí společným odpolednem a vyhlášením vítěze Restart roku 2020.

Na vítěze čeká luxusní pobyt v italských Dolomitech.

Vyhrála Restart s Dietou, změnilo jí to život. Zkusíte to také?
100 mimořádných fotek z porodu! Úžasný rodinný zážitek hodně zblízka
Témata: Instagram, Soutěže, Restart s Dietou, Dolomit, Sir, Pomoc odborníka, Životní styl, Siri, Osvěta, Ambasador, RESTART ROKU!, FIT - RESTART, Jídlo, Food, Markéta Hrubešová, Nová kamarádka, Dieta, Restart, Porota, Časopis