Maminka.czSoutěže

Monika Menky: Díky výhře mohu šířit svou bezlepkovou osvětu

14. 1. 2020
Máme tu další ročník oblíbení soutěže Restart s Dietou, který určitě přinese další zajímavé příběhy. Bude mezi nimi i ten váš? Přihlašování běží právě teď!

Hledáme všechny, které baví a zajímá zdravý životní styl a kteří sami mohou nabídnout svůj příběh o změně vlastního života, o sportu, jídle či proměně. Pojďme ukázat, že zdravý životní styl nemusí být o tvrdé dřině a odříkání, ale že nás může bavit, že ho můžeme žít a že je fajn cítit se dobře.

Hledáme vás, kteří jste svůj životní styl změnili a chcete motivovat ty ostatní. Přihlaste se do Restartu s Dietou! Jak hodnotí svoji účast v soutěži Monika Menky, vítězka Restartu s Dietou v kategorii FOOD?

Jak se vám změnil život výhrou v Restartu s Dietou?

Určitě mě hodně lidí začalo evidovat jako vítězku. Hodně lidí mě podpořilo před výhrou (během hlasování) i poté. Výhru mi přála spousta cizích fanoušků a hlavně moje rodina. Jsem šťastná, že jsem porotu okouzlila a první ročník jsem vyhrála právě já.

VELKÁ GALERIE: Podívejte se na fotky z vyhlášení Maminky roku

Kromě úžasných cen, které čerpám ještě teď, mohu díky svému vítězství přispívat svými recepty do časopisu Dieta. Jsem tedy jeho malou součástí v oblasti jídla, což byl vždy můj sen. Navíc jako celiak, který má svůj blog pro celiaky www.celiaxmoni.cz, mohu tímto způsobem šířit svou bezlepkovou osvětu v tištěném podání dál.

Co vám účast v soutěži dala?

Časopis Dieta odebírám již od jeho vzniku a vždy jsem chtěla být jeho součástí. Účast mi tedy dala především možnost vidět zákulisí časopisu, jak se vše tvoří. Poznala jsem šéfredaktorku a spoustu dalších milých lidí, kteří za Dietou stojí.

Samotná účast mi dala především novou zkušenost. Focení a natáčení medailonku o nás. Profesionální líčení a styling. Vaření před porotou z daných surovin pod časovým limitem. A nové kamarádky, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Sešla se opravdu skvělá parta holek, která si navzájem přála vítězství, a moc jsme si to užily. Měly jsme úžasnou ambasadorku Markétu Hrubešovou, která je nejen milý člověk, ale velmi nám pomáhala a naučila nás spoustu nových fíglů ze své kuchyně.

Těhotné hvězdy 2019: Které se nebála odvázat a které to nejvíc slušelo?

Co byste poradila všem, kteří by se třeba chtěli přihlásit, ale váhají?

Ať to určitě zkusí! Nejde o soutěž krásy nebo soutěž, kde se skládají testy z matematiky. (smích) Pokud vás baví vařit, máte pozitivní vztah ke zdravému stravování, chcete poznat nové lidi, je tato soutěž pro vás. Zviditelní vás a prožijete opravdu nevšední a nezapomenutelné zážitky. Mně navíc zůstaly nové kamarádky, takže pro mě byla soutěž opravdu výhra a mrzí mě, že to vše tak rychle uteklo.

Baví vás zdravě vařit a svoje výtvory fotíte na Instagram? Udělali jste si trenérský kurz a máte svoje lekce? Měli jste 100 kg a podařilo se vám zhubnout? Jste to právě vy, kteří můžete ukázat, že zdravý životní styl je fajn. Pojďte se s námi podělit o vaše tipy, o vaši cestu, o vaši životní změnu.

Hledáme vás, kteří jste změnili svůj život a chcete motivovat i ostatní.

Soutěžíme o titul RESTART ROKU! Máte svůj blog, webové stránky nebo se zdravým životním stylem zabýváte na sociálních sítích? Nebo znáte někoho takového, o kom by měli naši čtenáři vědět? Hledáme všechny, kteří mohou nabídnout svůj příběh o změně vlastního života, o sportu, jídle či proměně.

Přihlásit sebe nebo své tipy můžete od 2. 1. do 30. 1. 2020 TADY

Pojďme ukázat, že zdravý životní styl nemusí být o tvrdé dřině a odříkání, ale že nás může bavit, že ho můžeme žít a že je fajn cítit se dobře. A své favority v těchto oblastech nominuje i redakce Diety.

Vyhlašujeme tyto kategorie:

FIT – RESTART – dříve vás sport nebavil a nyní si život bez něj nedovedete představit? Začali jste běhat, udělali si trenérský kurz, založili cvičební skupinu, točíte cvičební videa? Pojďme ukázat, že pohyb je fajn.

FOOD – RESTART – baví vás zdravé jídlo, zkoumání nových ingrediencí a kombinací, jste vegan, milovník raw, cukrfree, bezlepku apod.? Chcete svými recepty a vášní pro zdravé jídlo inspirovat ostatní?

PROMĚNA – RESTART – podařilo se vám zhubnout? Cítíte se dobře? Ukažte ostatním, že když se chce, tak to jde. Ať už s pomocí odborníka či sami. Ukažte, jak jste to dokázali vy.

Každá kategorie bude mít svého patrona z řad VIP osobností.

Z nominací čtenářek či samotných přihlášek bude porotou složenou z redakce a odborníků vybráno 5 SEMIFINALISTŮ každé kategorie. Z nich budou následně čtenáři v časopise i na webu hlasovat a volit 3 FINALISTY, kteří postoupí do velkého finále.

O konečných vítězích rozhodne porota z řad VIP osobností spojených s časopisem.

Projekt vyvrcholí společným odpolednem a vyhlášením vítěze Restart roku 2020.

Na vítěze čeká luxusní pobyt v italských Dolomitech.

Vyhrála Restart s Dietou, změnilo jí to život. Zkusíte to také?
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
povleceni
Témata: Instagram, Soutěže, Osvěta, Dieta, Dolomit, Restart, Nová kamarádka, FIT - RESTART, Životní styl, Restart s Dietou, Časopis, RESTART ROKU!, Porota, Markéta Hrubešová, Food, Jídlo

Mohlo by vás zajímat
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Nejdojemnější fotka týdne! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Matka rodila na zahradě, kde si hrály děti. Porod natočila a zveřejnila
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Tahle sexy plus size modelka Hilda vás pobaví. A třeba se i poznáte
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?

Horoskopy

Vodnář Ať už děláte cokoliv, nadřízenému se nezavděčíte, ale ani tak nemalujete čerta na zeď. Věříte v lepší…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Tamara, Kevin, Lešek

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné