Maminka.czMaminka roku 2023

Můj prvozozený syn mi ukázal, jak krásné je mateřství, říká Petra. Dnes má čtyři děti a každodenní zážitky ráda sdílí

Semifinálové hlasování v soutěži Maminka roku 2023 je v plném proudu, a vy tak máte jedinečnou příležitost podpořit svou favoritku. Dnes vám představujeme soutěžící Petru Broulíkovou z kategorie Maminka blogerka, která má čtyři děti a o každodenní radosti i starosti velké rodiny se nebojí dělit s ostatními.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Můj prvorozený syn mi ukázal, jak krásné je mateřství. Postupně se naše rodina rozšířila o další tři děti. Ano, s manželem jsme se dobrovolně rozhodli pro pořízení dvou synů a dvou dcer. Celou naši cestu životem zaznamenávám na svém YouTube kanále pod názvem Mimi&já, který už dávno není jen o mně a miminku, ale celé naší šestičlenné rodině," uvádí Petra Broulíková.

VIDEO: Patronky Maminky roku v redakci: Vybrat semifinalistky bylo složité

"Baví mě natáčení různých tipů a triků pro maminky na různá témata, jako je třeba vaření, péče o děti, tipy na hry s dětmi. Mým nejoblíbenějším tématem je úklid a organizace domu. Sledující zase nejvíce baví vlogy, což jsou denní videa o tom, co jsme celý den dělali. A proč bych se chtěla stát Maminkou roku? Protože jsem přesně ta obyčejná máma jako každá z nás. Řeším každodenní radosti a strasti, o které se nebojím podělit s ostatními maminkami, aby věděly, že v tom nejsou samy," říká Petra.

Klepněte pro větší obrázek

HLASUJTE PRO SVOU FAVORITKU!

Semifinále soutěže Maminka roku 2023 je tu. Společně s patronkami jsme vybrali patnáct semifinalistek – pět z každé kategorie – a teď je na vás, pro koho budete hlasovat. Hlasujte na maminka-roku.cz

Hledáme Maminku BLOGERKUHRDINKU PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2023. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu.

O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů.

O vítězkách jednotlivých kategorií a absolutní vítězce rozhodne porota složená z redakce, patronek a partnerů soutěže. Vyhlášení proběhne během slavnostního galavečera 17. října 2023.


 

Témata: Maminka roku 2023, Mateřství, Rodina, Syn, Maminka roku 2022, projekt, Maminka blogerka, galavečer, Soutěž, Kategorie, Trampoty, Mimi & amp, Maminka, Hlasování
Mohlo by vás zajímat

Video