Maminka.czTipy na výlet

Potkali jsme na Loučni mezi labyrinty Robina Hooda: Jak se dětem hra líbila?

wall 5.  8.  2020
Zámecký park na středočeské Loučni je krásný sám o sobě, lákadlem je pak dvanáctka zdejších labyrintů – vyzkoušeli jsme, že baví děti i dospělé. Celý srpen mezi nimi navíc řádí Robin Hood se svou družinou – děti mohou plnit různé zbojnické úkoly, prokládané divadelními scénkami ze Sherwoodského lesa. Jak jsme vyzkoušeli, návštěva rozhodně stojí za to. A když už jsme na Loučni byli, dopřáli jsme si také večerní prohlídku zámku, kterou rovněž doporučujeme.

A co takhle zámek Loučeň? Ten letos v srpnu bude patřit Robinu Hoodovi a jeho park se proměnil v Sherwoodský les. Děti budou moci plnit zbojnické úkoly, pomáhat Robinovi a jeho rodině v boji se zlým šerifem. Shlédnou scénky z dávných dob v zámeckém amfiteátru, navštíví zbojnické ležení. Robin Hood a jeho skupina je naučí střílet z luku, v restauraci bude připraveno zbojnické menu.

Zájemci si budou moci vyrobit pěkné rukodělné věci v polštářkové dílně.  A to po celý srpen každé úterý, středu, čtvrtek a sobotu v rámci celodenního programu, určeného zejména rodinám s dětmi. 

Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň, říká: „Doporučujeme návštěvníkům, aby si na návštěvu vyhradili alespoň tři až čtyři hodiny. Návštěvu zámeckého parku, kde uvidíte Robina Hooda a jeho družinu a projdete přitom i 12 labyrintů a bludišť, lze spojit s prohlídkou zámku nebo třeba piknikem. Přes naše webové stránky si můžete piknikové koše objednat,“ dodává Kateřina Šrámková.

Témata: Cestování, Tipy na výlet, Cestujeme, Prázdniny, Tipy redakce, Léto s tebou, Vyzkoušeli jsme, Kateřina Šrámková, Zámecký park, Celý srpen, Labyrint, Nottingham, Družina, Jana Doleželová, Zámek, Prohlídka, Robin Hood, Marion, Loučeň
Mohlo by vás zajímat
Pět holek na krku! Jak se žije rodině s paterčaty?
Formánková Simona
Instagram
Syndrom karpálního tunelu: Bolesti, křeče, brnění prstů i otoky! Co s tím?
Procházková Simona
Zdraví
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod