Na maškarní za seniora? Stačí pár doplňků a senzační kostým je na světě

Lusy 21. 9. 2017 11:20
Některý jsou trošku děsivý nejlepší je druhá fotka, ty dvě miminkoidní holky (ta ve žlutym svetru s hnědou parukou vypadá jak babička opravdu) :)))
Ilča 21. 9. 2017 15:37
Děláte si srandu? Ještě zdaleka nejsem seniorka, ale tohle je přes čáru. Dělat si legraci ze stáří - styďte se!!!!!!!!!! Kam až ty fakany dovedete. Necháte se mlátit a okrádat??? Je mi z Vás zle.
Kaci 21. 9. 2017 17:15
Proboha nebuďte vztahovačná lol kdo si dělá srandu ze stáří? Je to náhodou roztomilé.
Kájina 21. 9. 2017 17:53
To není přes čáru. Je to sladké, roztomilé a vtipné. A mohu Vám říct, že jako geriatrická sestra jsem od svých svěřenců slyšela jen samou chválu a žádné předsudky. Je vidět, že nejste soudná a postrádáte smysl pro humor.
Martina 21. 9. 2017 20:50
Komentář paní Ilony, je sice dost ostrý a s přehnanými komentáři, ale jinak má pravdu. Je to přes čáru. Převlíkat děti maškarní za seniory není ani roztomilé, ani sladké, ani vtipné, je to mimo. To že se najdou rodiče, kteří takto vyšlou děti na maškarní je divné, ale je to tak. Ale to že se najde redakce, která z toho udělá návodný článek jak za pár korum vyrobíte super masku, je přinejmenším zarážející. Přeji časopisu maminka redaktory s lepší invencí!
Jana 22. 9. 2017 09:17
Vůbec s vámi nesouhlasím. Co je na tom "přes čáru"??? Aspoň děti vidí, že s chodítkem to není snadné a budou tolerantnější... apod.
Jana 22. 9. 2017 09:23
Bezvadní nápad!!! Děti se můžou nastrojit stejně jako jejich milované babičky a dědové a povzbudit je, že i tak je možné jít do společnosti a užít si báječný večer. I pro děti to je poučné.... Za mě 1 ******* tleskání tleskání tleskání tleskání tleskání
7

Horoskopy

Beran Milí Berani, po pracovní stránce se mnohé změnilo. Už si na nic nestěžujete a podřizujete se šéfovým…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ráchel, Jeroným, Rachel

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné