Na podlahy silou páry – Hygienicky čistý domov za pár minut!

Uklízení podlah už nemusí být postrachem, který vám ubírá z volného času. Vileda přichází na trh s parním mopem Steam. Díky němu vyčistíte podlahy rychle, efektivně a získáte více času pro sebe.
Komerční článek
13. 10. 2015
Na podlahy silou páry – Hygienicky čistý domov za pár minut!

Nový parní mop od Viledy – Steam mop využívá k úklidu horkou páru, která vyčistí špínu a nečistoty ze všech druhů povrchů za pár minut a to bez potřeby použití chemikálií. Vileda Steam mop se postará o podlahy a zbaví je nebezpečných bakterií v krátkém čase. Steam mop nabízí jedinečnou péči o podlahy. Obsahuje 400 ml nádržku, 1500 W ohřívač a umývací návlek z mikrovláken připevněný k hlavici mopu pomocí odnímatelného suchého zipu. Parní mop s kabelem pracuje rychle a efektivně - páru připraví v průběhu neuvěřitelných 15 sekund a zabije 99,9 % bakterií bez použití chemikálií. Postačí síla čisté vody, mop se používá bez saponátu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Díky trojúhelníkovému tvaru je s ním snadný úklid i v rozích. Další výhodou je, že si můžete množství páry libovolně regulovat, a tak nezanechává podlahu příliš mokrou a rychle schne. Vileda Steam mop se navíc prodává i s nástavcem na koberce, takže ho můžete používat nejen na tvrdé podlahy, ale také na vyčištění koberců. Hygienický mop má mycí návlek z mikrovlákna, je vysoce absorpční a je možné ho prát v pračce na 60 ⁰C.  Nová metoda čištění horkou párou zlikviduje skutečně až 99,9 % baktérií.

Pro hygieničtější a efektivnější úklid zvolte Vileda Steam mop!

Klepněte pro větší obrázek

Steam mop od Viledy je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a zakoupíte ho v běžných sítích hypermarketů a na e-shopech od 1 890 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz

Mohlo by vás zajímat
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Utrpení matek perfekcionistek... Perfektní chtějí být většinou prvorozené dcery
Diastáza se objevuje hlavně po druhém porodu. Jak se zbavit rozestupu břicha ?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu