Maminka.czNovorozenec

Na procházce s královnou

Komerční článek
12. 6. 2017
Přesně sto čtyřicet let uplynulo od chvíle, kdy světlo světa spatřil první dětský kočárek. A stejně je i značce, jíž se přezdívá Rolls-Royce mezi kočárky. Pokud jste zahlédli fotku s vévodkyní Kate, jak parkem tlačí kočárek, můžete si být jistí, že to byl on - šlechtickými rody milovaný Silver Cross.

Dodnes se řadí k symbolům britského impéria a Britové jsou na něj hrdí stejně jako na červené budky a autobusy. Kate přitom jenom kráčí ve stopách svých vznešených předchůdkyň. V čem myslíte, že vozila Alžběta II. prince Charlese a Philipa? A v čem Diana Williama s Harrym? Dokonce i zmíněná “královna srdcí” strávila první měsíce svého života v jednom z modelů Silver Cross BALMORAL. Ale teprve když dodáme, že už George VI., panovníka narozeného před víc než sto dvaceti lety, houpali také v kočárku se stříbrným logem Silver Cross BALMORAL, člověku dojde, jak výjimečnou má Silver Cross tradici.

Klepněte pro větší obrázek

Leedská značka přitom nezapomíná jít s dobou. Na jedné straně sice stále nabízí Balmoral, nejluxusnější a hlavně nejelegantnější model, jehož nadčasový design vyráží dech. Loni na podzim však představila také žhavou novinku, model Silver Cross Wave, jenž nabízí neuvěřitelných šestnáct konfigurací v rámci jednoho systému, a lze jej tak použít jako korbičku, sportovní kočárek či autosedačku i v sourozenecké variantě. Podobně praktický a krásný je navíc i Silver Cross Sleepeover, legendární kočárek s polstrovanou korbou a speciální antibakteriální úpravou.

Klepněte pro větší obrázek

A konečně něco pro táty a jejich kluky: Silver Cross Surf for Aston Martin. Stejně jako ikonické auto Jamese Bonda má i kočár z “jeho” stáje dokonale propracované detaily a byl vyroben z materiálů, jež jiné kočárky neviděly ani z rychlíku. Kůže, kašmír, ovčí rouno, ručně vyvedené stehy a gravury a navrch “agentský” kufřík, do nějž lze složit celou limuzínu. Když může Astonem jezdit James Bond, proč ne vy a vaše miminko!

Klepněte pro větší obrázek

Všechny tyto skvosty jsou nyní i na českém trhu a zakoupit je můžete u autorizovaných prodejců, jejichž seznam najdete zde: http://www.silvercrossbaby.cz/#kde_nakoupit

Témata: Děti, Novorozenec, Batole, Kojenec

Mohlo by vás zajímat
Chlapi nepláčou. Když ale otcové vdávají dcery, slzy neudrží
Kojenci, kteří dostávají co nejdříve pevnou stravu, lépe spí, ukázal průzkum
Narození miminka může být šok! Jak vztah mezi vámi nastartovat?
Nastavte dítěti rytmus. Ale jak na to? Tady je našich 6 rad

Horoskopy

Lev V zaměstnání se vám daří zejména tam, kde není třeba soutěžit, dodržovat přesné manažerské plány a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Čeněk, ČeňkaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu