Nachlazení není totéž co chřipka

Karolína 31. 12. 2012 20:25
Já dávám dětem už od září Sirup Donald. Jsou naprosto v pohodě a nachlazení se jim vyhýbají. Jsem klidnější, že jsou odolné a navíc jim to chutná. Takže já se snažím tomu všemu nachlazení předcházet takto.
Lenka 5. 1. 2013 14:45
Taky mám zkušenost s tímto sirupem donald. Kupuji ho delší dobu, u dětí je oblíbený. Udržuje mi je zdravější a odolnějíš.
Jana 1. 7. 2013 14:20
My doma už od podzimu preventivně vaříme čaj se zázvorem a různými bylinkami od babičky, málokdy se stane že děti onemocní. http://www.bolest-v-krku.u13.cz/babske-rady/
Gábi 17. 4. 2014 14:16
Já jsem se rozhodla koupit dceři probiotika, prý pomohou na posílení imunity. Jinak chřipku máme za sebou a velkým pomocníkem na horečky nám byl Nurofen sirup - byla jsem překvapená, jak rychle zabral Dávala jsem hodně pít - čaje i naředěné džusy... a spánek - ten je největší lékař.
Diana 16. 5. 2014 08:46
Já se snažím co nejvíc podpořit u dcerky imunitu, protože v dnešní době chodí děti do školky často nemocné a je těžké s tím nějak bojovat :( Takže vitamíny, probiotika, hodně pít... Viroze jsme se ovšem v zimě nevyhli a leželi jsme doma poctivě 2 týdny. Byly i horečky, takže Nurofen, zábaly na lýtka, čajíky... Ale musím říct, že Nurofen je velmi dobrý pomocník - ještě, že ho mám pro jistotu stále doma. Dceři vždy zabere do 20 minut a horečky klesnou a uleví se jí... Jinak lipový čaj - ten je také výborný!
Marťa 15. 12. 2016 11:23
Ano, děti i nám nosí domů ze školky samou rýmečku a taky chřipečku, vzhledem k tomu,že máme dvojčátka, tak jak je nemocné jedno tak hned i druhé a občas to vleze i na nás s manželem. Ovšem před třičtvrtě rokem toho bylo víc než dost, samé OČR v práci, kolegině už se na mě koukali přes prsty, takže jsem na radu lékárnice koupila biopron pro děti, prý je dobrý na střevní mikrofloru a posiluje imunitu a začala jsem jim více dávat do jídelníčku ovoce i zeleniny a můžu říct,že po třech měsících se zatím držíme, tak doufám,že to nezakřiknu
Katarina 20. 12. 2018 21:32
Co si dáváte na rýmu? Mě bere už druhý týden a pořád se mi vrací.
Jitka 12. 1. 2019 20:52
Nachlazení není totéž, já u nachlazení nemám horečky a mé děti také ne. Ale rýma je teda nepříjemný příznak.
Berta 18. 1. 2019 20:13
Také nemám nikdy horečky a děti mají ucpané nosy neustále. Je to v zimě v těch změnách teplot začarovaný kruh.
9

Horoskopy

Ryby Na pracovišti vládne milá atmosféra a není tam nikdo, kdo by dělal nějaké rozbroje. To je ideální stav…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Světluše, Oleg, Světluška

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu