Maminka.czJen pro maminku

Nákup v USA? S námi je to hračka!

Komerční článek
19. 4. 2010
Nákup v USA? S námi je to hračka!
Toužíte po kvalitním zboží z USA se slevou až 80%? Využijte zásilkové služby Shopping-USA.cz, která se postará o to, abyste neutráceli za letenky a přesto získali skvělé oblečení, kosmetiku a elektroniku za výbornou cenu. Dovoz z USA je ideální způsob, jak získat výrobky, které se často na evropském trhu ani neobjeví.

Nákup v USA za skvělé ceny, aniž byste opustili obývací pokoj? Jde to! Zásilková služba www.Shopping-USA.cz ví, jak na to! Dovoz zboží z USA je snadný a výhodný jako nikdy předtím. Ušetříte čas, ušetříte peníze.

Ceny oblečení, kosmetiky, elektroniky, které pořídíte touto cestou? Ty jsou přímo luxusní: sleva ve výši 80% je natolik lákavá výzva, že se prostě neodmítá! Například v ČR koupíte triko Roxy za 890 Kč. V USA ho pořídíte za 190 Kč. Ještě pořád máte chuť utrácet zbytečně, když nemusíte?

Vzdálenost mezi kontinenty dnes už vůbec nehraje roli. Jakákoli adresa v USA je pro Vás díky zásilkové službě hravě dostupná!

Dovoz zboží z USA je trend, který postupně zachvacuje svět. Vyberte si přes internet originální oblečení, kvalitní elektroniku nebo špičkovou kosmetiku. Balík z USA vám přijde domů, nemusíte se o nic starat. Není to svůdná představa?

Snad každá žena touží po kvalitním, značkovém oblečení za zlomek ceny, na kterou je zvyklá. Je to vůbec možné? Ano, je. Mnoho světových značek, jako je například Guess, Baby Phat, Ralph Lauren, Armani či Roxy, považuje řada zákaznic stále za nedostupné. Omyl! Cesta do USA se sice stává pro některé zákazníky možností, jak si pořídit za mnohem nižší ceny kvalitní zboží, ovšem nyní existuje ještě jednodušší způsob: objednání zboží přes internet.

Mnoho velmi zajímavých výrobků se stále ještě neobjevilo na našem trhu. To je škoda. Proč si nedopřát perfektně padnoucí oblečení, luxusní kosmetiku nebo nejkvalitnější spotřební elektroniku přesně podle Vašeho vkusu a Vašich potřeb?

Je to snadné: dnes se rozhodnete, objednáte a za 5 dní máte balík z USA doma.
Registrace na www.Shopping-USA.cz je zdarma, nic neriskujete. Tato zásilková služba myslela na vše: nabízí nejrůznější užitečné služby a výhody, které Vám ulehčí výběr a nákup. Zboží můžete pořizovat v nejrůznějších obchodech a vše zahrnout do jedné objednávky.

Teprve když je všechno zboží pohromadě, putuje balík přímo k Vám. O nákupu máte po celou jeho dobu díky virtuální schránce na www.Shopping-USA.cz dokonalý přehled. Poštovné umí tato zásilková služba stlačit na minimum, takže opět úspora peněz ve Váš prospěch!

Pokud trváte na kvalitě, a přesto nechcete platit více, než je nezbytně nutné, nakupujte na www.Shopping-USA.cz – je to ten nejlepší způsob, jak být v kontaktu se světovými značkami za ceny, které Vám vyrazí dech!

Témata: Děti, Jen pro maminku, Hračky pro děti

Mohlo by vás zajímat
Porod je hustej, svěřila se Aneta Krejčíková. Proč si do porodnice vzala rtěnku?
11 symptomů, které prozradí, že jste těhotná
Zázračná dýně: Vyžene roupy i tasemnice, léčí záněty močových cest!
Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto
Zpověď nešťastného manžela: Žena se mnou po narození dětí nechce spát
Šikanu dcery zavinila třídní učitelka! Vyhlašovala koktu týdne a podobně
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Miminko po císaři mějte co nejvíce u sebe. Co vás po operaci čeká?
Jak by vypadal svět podle dětských kresbiček? Takhle! Pobavte se s námi

Horoskopy

Lev Lev je od přírody schopný a ambiciózní. To platí pro zrozence i tento den. Dostane se jim nevídané…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lucie, Lucia, Lucián

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu