Maminka.czRodina

Nakupujete on-line?

Komerční článek
19. 5. 2014
Nakupujete on-line?
Už je jen málo lidí, kteří ještě nenakupovali na Internetu. Nakupování v nejrůznějších e-shopech se stalo běžnou součástí našich životů. Na Internetu se dá pořídit už asi úplně všechno od bot a oblečení, přes krmení pro vaše zvířecí miláčky až po potraviny, pleny, kojenecké mléko a výživu.

4 rady jak poznáte kvalitní e-shop

  • 1. Komunikace se zákazníkem

Každý správný e-shop by měl mít zákaznický servis, který vám odpoví na veškeré informace týkající se výrobku, nabízené služby či právě probíhající promoční akce. Pokud o vás e-shop opravdu stojí, měl by na vaše otázky reagovat téměř obratem, nejpozději však do 24 hodin.

  • 2. Design napoví

Už když si stránky poprvé otevřete, měli byste se tam cítit „jako doma“. Dobře postavený e-shop by měl být přehledný, plně funkční, co se vyhledávání a filtrů týče. Na první pohled by mělo být patrné, zda je výrobek v akci anebo zda k němu dostanete nějakou další výhodu, jakou může být např. dárek či doprava zdarma.

  • 3. Důvěřuj, ale prověřuj

Na stránkách e-shopu hledejte logo certifikace od Heureky, kde si můžete přečíst recenze k danému obchodu či produktu od reálných zákazníků, kteří již nakoupili a případně přidat hodnocení vlastní.

  • 4. Vždy něco navíc

Každý e-shop by měl nabídnout svým zákazníkům vždy něco zajímavého navíc jako např. poradnu, blog či bazárek.

TIP: Vybírejte si obchody, které nabízejí vždy něco navíc např. rychlost doručení, kvalita zabalení, slevy a akce, pro stálé zákazníky věrnostní program, soutěže, dobrá komunikace zákaznického servisu či poštovné zdarma při určitém objemu objednávky. Tohle vše nabízí největší e-shop s výživou a potřebami pro kojence FEEDO.CZ

Témata: Rodina

Mohlo by vás zajímat
Dojemný příběh: Týraný pes se bojí všech kromě malého chlapce
Bolest zad v těhotenství? Tyhle rady vám konečně pomohou!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Problémy se spánkem má třetina dětí. Chce to režim, říká odborník

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu