Maminka.czHoroskopy

Narodilo se vaše dítě na Štědrý den? Prozradíme vám, co ho v životě čeká podle horoskopu

aši inf 23.  12.  2023
I když není pochyb o tom, že Vánoce jsou důležitým svátkem, co to znamená pro vašeho potomka, pokud se narodil právě 24. prosince? Tyto děti patří mezi Kozorohy. A Kozorohové, kteří se narodili mezi 22. až 31. prosincem, budou v mnoha směrech dominantní.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Malé Kozorohy poznáte hned, jsou trošku jiní než ostatní děti. Ne nadarmo se o nich říká, že jsou předčasně vyspělí a chovají se často jako dospěláci. Jsou totiž od malička obdařeni silnou ctižádostivostí.

VIDEO: Miminka podle znamení

Povahové rysy dítěte

Kozorohové narození 24. prosince v sobě nesou přirozenou zvídavost. Děti, které se narodily na Štědrý den, mají taky silnou motivaci pomáhat druhým. To ostatně poznáte už v raném věku. Když jsou Kozorohové dětmi, je méně pravděpodobné, že by šli s davem. Je vhodné je také motivovat ke zdravému stravování a podobným návykům.

Kozorohové jsou ambiciózní

Vaše dítě bude už pravděpodobně ve školce snít o tom, že jednou dostane práci, která mu pomůže maximálně využít své schopnosti. Kozorohové mají hodně ambicí, ale potřebují hodně motivace, aby se drželi svých cílů.

Kozorohové a vztahy

Kozorohové mají často potíže otevřít se vztahům a mnozí mají potíže s pochopením potřeby vztahů. Zvláště ti, kteří se narodili 24. prosince. Jakmile ale potkají někoho kompatibilního, budou projevovat neochvějnou oddanost. Dobře se budou snášet s Berany a dalšími Kozorohy. Dobré přátelství může vzniknout i s Váhami, které mají analytickou povahu, inteligenci a idealismus. Panny budou pro malé Kozorohy také zajímavé, protože obě znamení jsou velmi ambiciózní.

Bude dítě narozené 24. prosince úspěšné?

Pokud má vaše miminko narozené 24. prosince uspět, musí mít správnou motivaci. Jednou z vlastností, které přichází s narozením v tento den, je silná touha uspět. Ctižádost bude vlastnost, na kterou se můžete spolehnout, že ji vaše dítě bude mít. Když pomůžete svému dítěti, aby se zaměřovalo cílevědomě na to, co dělá, přinese mu to zcela stoprocentně kýžené ovoce. Vaše dítě zažije ale také neúspěchy, které jsou bohužel nevyhnutelné. Dobrou zprávou však je, že jako Kozoroh bude mít motivaci zkoušet to znova a znova.

Rodinný horoskop na rok 2024. Koho čeká úspěšné období, kdo se dočká přírůstku a koho čeká stěhování?
Témata: Miminko, Horoskopy, Znamení podle horoskopu, svátek, Vánoce, Kozoroh, Prosinec, Motivace, Horoskop, Vztah, Děti, Štědrý den

Video