Maminka.czSlavné maminky

Nástupkyně světových módních ikon! Toto je 10 dcer slavných matek, které zdědily jejich půvab i krásu!

Simona Formánková 7.  4.  2022
Své maminky vídaly na plátnech kin či na obřích hudebních pódiích. Obdivovaly je stejně jako celý svět. Nyní se z dcer známých hereček staly jejich dokonalé následovnice. Podívejte se na 10 z těch, které krásu slavných matek podědily a pomalu, ale jistě je střídají na pozicích světových módních ikon.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Hlavní hvězda filmu Striptýz, pravá blondýnka ze stejnojmenné komedie nebo Monica z legendárního seriálu Přátelé. Jistě si dovedete pod těmito třemi názvy přesně představit, která ze slavných hereček se za těmito postavami skrývá. Pro většinu podobných hvězd znamenala tato éra vrchol kariéry. Dnes už otěže pomalu předávají svým mnohdy dokonalým kopiím. Přesněji řečeno dcerám, které podědily nejen talent, ale také odzbrojující krásu.

VIDEO: Slavné celebrity a jejich lásky ze střední, které vydržely dodnes

Herečka Courteney Cox a dcera Coco Riley Arquette

Courteney Cox se nejvíce proslavila rolí pořádkumilovné Moniky v seriálu Přátelé. V roce 1999 se vdala za amerického herce a režiséra Davida Arquette a v roce 2004 se jim narodila dcera Coco Riley. Ta jednoznačně zdědila půvab po své mamince a rozhodla se vydat se i v jejích profesních šlépějích. Objevila se už například ve filmu Just Before I Go nebo nedávno ve snímku You Cannot Kill David Arquette. 

Herečka Demi Moore a dcera Rumer Glenn Willis

V dvaceti sedmi letech měla za sebou Demi Moore už několik úspěšných rolí. Rumer Willis je nejstarší dcerou známé herečky a herce Bruce Willise. Rumer zazářila již ve svých pěti letech ve filmu Navždy spolu pod jménem Willa Glenn. Od té doby se objevila v řadě malých rolí. Dosáhnout takového hereckého úspěchu, který měli její rodiče, se jí zatím nepodařilo.  

Herečka Catherine Zeta-Jones a dcera Carys Zeta Douglas

Přestože Catherine Zeta-Jones začala svou kariéru už v mládí, celosvětového úspěchu se dočkala až na konci 90. let. Ztvárněním postav v hollywoodských snímcích Fantom, Zorro: Tajemná tvář a Past si získala srdce mnoha diváků. To její však patří jejímu manželovi Michaelu Douglasovi, se kterým má i dceru Carys Douglas. Ta přestože otce nezapře, zdědila půvab po své matce. Není proto divu, že už ve svých osmnácti letech je úspěšnou modelkou. 

Podívejte se do galerie na to, které z dalších dcer slavných matek zdědily jejich půvab a krásu.

Témata: Galerie, Slavné maminky, Dcera, herečka, Matka, zpěvačka, Celebrity, slavné děti, Krása, Bruce Willis, Rumer Willis, postava, Catherine Zeta-Jones, přítel, Bruce W, Riley, Courteney Cox, Mód, Film, Sla, Nedávno, Fantom, Půvab, Catherine Zeta-Jonesová, Coco Riley